reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady pilnie potrzebuje.

AgatkaG18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2015
Postów
21
Miasto
Krzeszów
Witam mam pytanie w marcu wgl nie dostałam okresu martwi mnie to. Wczoraj zrobilam test lecz wyszedl negatywnie. Dzis kolejny test i tez wyszedł negatywnie a to juz 7 dni spoznienia wiec raczej juz cos wykryć powinien Czy to mogl byc miesiąc bez owulacjyjny? Dodam ze odkad okres ma przyjść czuje sie zle mam biegunke i mdłości (ale sadze ze to przez stres ) i bol w dole brzucha tak jak na okres. Pomocy bo wariuje jestem zagranica i narazie nie mam jak isc do ginekologa.Rozstaje się z facetem i mam nadzieję że to nie ciaza. Dajcie słowa otuchy bo zwarjuje a nie mam z kim tu pogadac.
 
reklama
Rozwiązanie
Proponuję zrobić test za kilka dni. Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Rozstajesz się z chłopakiem bardzo mi przykro, przy tym stres etc. Głowa do góry wszystko będzie dobrze, a bynajmniej musisz tak myśleć nie ma co się zamartwiać na zapas. Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby to jednak nie była ciąża.
Ciężko juz mam wrażenie
Proponuję zrobić test za kilka dni. Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Rozstajesz się z chłopakiem bardzo mi przykro, przy tym stres etc. Głowa do góry wszystko będzie dobrze, a bynajmniej musisz tak myśleć nie ma co się zamartwiać na zapas. Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby to jednak nie była ciąża.
Naszczescie przyszedł :) ulzylo okropnie Dziękuję za rade :)
Najlepiej zrobić badanie z krwi, lecz widzę że nie masz możliwości. Musisz spokojnie poczekać , zrobić jeszcze testy za kilka dni, być może to stres i emocje spowodowały opóźnienie.
 
Proponuję zrobić test za kilka dni. Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Rozstajesz się z chłopakiem bardzo mi przykro, przy tym stres etc. Głowa do góry wszystko będzie dobrze, a bynajmniej musisz tak myśleć nie ma co się zamartwiać na zapas. Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby to jednak nie była ciąża.
 
Proponuję zrobić test za kilka dni. Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Rozstajesz się z chłopakiem bardzo mi przykro, przy tym stres etc. Głowa do góry wszystko będzie dobrze, a bynajmniej musisz tak myśleć nie ma co się zamartwiać na zapas. Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby to jednak nie była ciąża.
Ciężko juz mam wrażenie
Proponuję zrobić test za kilka dni. Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Rozstajesz się z chłopakiem bardzo mi przykro, przy tym stres etc. Głowa do góry wszystko będzie dobrze, a bynajmniej musisz tak myśleć nie ma co się zamartwiać na zapas. Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby to jednak nie była ciąża.
Naszczescie przyszedł :) ulzylo okropnie Dziękuję za rade :)
 
Rozwiązanie
Do góry