reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja na ciażę

A u mnie na początku nie było zadnej radości, wręcz przeciwnie, byłam załamana. No bo dziecka nie planowaliśmy, więc totalna wpadka, ja się bałam reakcji moich rodziców, a zwłaszcza ojca, z którym wtedy nie miałam zbyt dobrych kontaktów, rodzice mojego faceta byli całkowicie przeciwni naszemu związkowi...Poza tym w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie w roli matki, między pieluchami, oliwkami, płaczem itepe.Oznaczało to dla mnie wtedy: koniec imprez,trzeba było nieco zmodyfikować plany na przyszłość...Ale później...Moi rodzice ucieszyli się, rodzice mojego faceta teraz też nawet się cieszą.Znajomi różnie, ale co tam.Za to ja,mimo,że czasem wychodzę z siebie,mam dość wszystkiego,Oliwka dręczy mnie płaczem,a raczej wrzaskiem,to i tak jestem szczęśliwa:tak: .I już sobie nie wyobrażam,że mojego Słoneczka mogłoby nie być :-)
 
reklama
Och fajnie ze odswiezylyscie ten watek, ja czekalam z niecierpliwoscia na dzien 28 i o 6 rano zrobilam test kiedy okazal sie pozytywny nie panowalam nad soba z radosci i czulam ze unosze sie nad ziemia z radosci
szybko powiedzielismy calej rodzinie i wszyscy bardzo sie cieszyli :-) w pracy tez szybko powiedzialam i zmienilam sobie grafik na bardziej dogodny dla mnie:tak: , ach jaki to byl cudny czas
 
My sie dowiedzielismy wlasnie 14.03.2006 rano w urodziny pierwsze Starszego Maluska okazalo sie ze bedzie mial rodzenstwo .. Ptyskowi wlozylam do reki test a on spal obudzil sie spojrzal i sie spytal i co bedziemy miesc dziecko to fajnie obudz mnie za godzine.... ja zaczelam ryczec a on mowi ze jeszcze spi co go budze o 6rano .....ale wykochal ucalowal i sie cieszly ale miala byc Alicja a jest Remi bedziemy probowac....hihihihi a 14.02 Chomis obchodzil roczek...:-)
 
U mnie rok temu jeszcze rodzinka nie wiedziała, dopiero tak pod koniec marca zdradziłam tajemnice:-) Wszyscy raczej byli mniej lub bardziej zadowoleni a przedewszystkim zaskoczeni. Myśleli ze jeszcze poczekamy z dwa lata, jednak ja wole odchować dzieci razem a nie za jakis czas znowu w pieluchy;-)
No a Konrad obchodził roczek 15 lutego:-D
 
reklama
Ola "zafasolkowała" ;-) 4 marca. 20 zrobiłam pierwszy test, który nic nie wykazał, ale drugi 28 marca (szczęśliwy dzień :tak::-)) potwierdził moje przeczucia juppi....
Na początku trochę się stresowałam bo od 17go brałam antybiotyk, ale zażyłam tylko 5 tab bo coś podejrzewałam :-p. Na szczęście gin mnie uspokoił że na pewno wszystko będzie ok.
Oj jak to zleciało, już mamy nasze 3-4 miesięczne kruszy przy sobie :-D
 
Do góry