reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ręczniki

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 168
Czy możecie polecić jakieś szybkoschnące ręczniki, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a spełniają swoją funkcję?
Chodzi głównie o wyjazdy i wyjścia na basen.
Czy ma ktoś z Decathlonu? Polecacie?
 
reklama
Czy możecie polecić jakieś szybkoschnące ręczniki, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a spełniają swoją funkcję?
Chodzi głównie o wyjazdy i wyjścia na basen.
Czy ma ktoś z Decathlonu? Polecacie?
Ja mam te z decathlonu i faktycznie schną szybko ale ich chłonność jest beznadziejna. Są cienkie wiec tej wody dużo nie wchłoną i ja po basenie miałam mega mokry ręcznik i nadal mokre ciało wiec tak sobie ....
 
Ja mam taki ręcznik sportowy z Lidla - dla mnie jest okej, zajmuje mało miejsca, faktycznie szybko schnie, nie odczuwam, żeby by mokry i ciało też - ale na pewno jest specyficzny. Moje dzieci np. strasznie nie lubią się nim wycierać
 
No to chyba po prostu pozostaje przetestować na sobie. Faktycznie nie są one jakoś specjalnie drogie, więc można zaryzykować.
 
Do góry