reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

refluks żołądkowo-przełykowy

wyglada to na takie potowki , ale to nie są one troche sucha skura na brzuszku tez ma krooeczki i na pleckach takie małe pinkielki najwiecej na buzi a on to 3 tyg . za wczesnie sie urodził dodam, tak na marginesie
 
reklama
mam problem z dzidziusiem ma skonczone 6 tyg. od jakiegos czasu ulewa i nawet wymiot. a jak ma mu sie odbic to najpierw kwiczy i popłakuje nie wiem co mu jest karmie go butelką mlekiem nan1 zjada 120 ml. i ma zaparcia daje mu herbatki ale to nie pomaga mam wrazenie tak jak by mleko zaklejało mu gardło i cały czas mieli jezykiem po jedzeniu to tak wyglada jakby go bolał brzuch przed po jedzeniu do odbicia lekarz powiedział ze dzieci ulewaja ale on i wymiotnie po jedzeniu a dam mu mniej mleka to sie drze i płacze szuka wiecej :-(
Nuna, mój mały reagował podobnie, pił Nan 1, jak miał 4-5 tyg. pił 60ml i było mu mało, płakał, to zwiekszylismy mu dawkę do 90 ml, nie robił kupki 2-3 dni (położna powiedziała że to może się zdarzyć na początku, potem się unormuje), zmieniliśmy mu mleko na Bebilon i po jedzeniu na chwilę dajemy mu smoczka, a potem układamy go na ramieniu do odbicia. Jest ok.:-)
 
Kod:
:tak:
[B][COLOR=darkred]ZGADZAM SIE Z EWA LODZKIE,MA ABSOLUTNA RACJE,MAM DWOCH URWISOW I TEN MLODSZY WLASNIE MIAL DOKLADNIE TO SAMO,EWA NAPISALA DOSLOWNIE DOKLADNIE TO CO JA BYM NAPISALA,IDZ DO LEKARZA KONIECZNIE,MLEKO NAN STOSOWALAM TAKZE I NIESTETY JEST DO KITU,PO NIM ZAPARCIA BYLY NIE DO ZNIESIENIA.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]BEBIKO OMNEO JEST DOBRE,SYNUS JE JUZ NASTEPNE I JEST SUPER,ZAGESZCZACZ DOSTEPNY W APTECE TEZ JEST DOBRY,POLECAM[/COLOR][/B]
[/quote]
Rany boskie:-) [B]Kamisia[/B] dlaczego krzyczysz dużymi czerwonymi literami ?:szok:
 
nie bardzo chce spac nie , płacze ale ma taki płytki sen ze sie wierci i steka nie wiem moze jestem , przewrazliwiona to moje pierwsze dziecko
 
nie bardzo chce spac nie , płacze ale ma taki płytki sen ze sie wierci i steka nie wiem moze jestem , przewrazliwiona to moje pierwsze dziecko
Musisz isc do tego lekarza,bo to rzeczywiscie dziwne,moze to alergia?pewnie zmiana mleka to dopiero zdiagnozuje,jeszcze te krostki.DAJ ZNAC CZY COS SIE WYJASNILO.
 
ok dam znac dzisiaj o 17 ide jak w dym , do lekarza bo ,moze to faktycznie od tego mleka pije zwykłe nan 1 . przepajam go ale to nie pomaga ma jakies dziwne zaparcia a jak juz zrobi to jest ok
 
reklama
Do góry