reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

reflux a kupka

buziaczek1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
2 134
Miasto
uk
nie wiem czy to odp watek ale tak mi sie wydaje!

hej jestem mamusia 9 tyg szymonka ktory ma reflux. mam pytanie dziecko jest na mm-aptamil.
problem polega na tym ze maly ma modelinowe kupki-sa codziennie ale strasznie je cisnie tzn. jest caly czerwony, ma zalzawione oczka przy robieniu kupki... moje pytanie to. chcialam mu podawac herbatke koperkowa albo wody pomiedzy posilkami ale nie mam jak bo do mm mamy od lekarza zageszczacz mleka gavison infant na zgage i reflux ale to go chyba zatwardza + mm to juz wogole. ja nie karmie swoim mlekiem bo maly mnie nie chce a ono rozrzedza kupcie. nie moge dac mu zageszczecza do wody ani do herbatki bo to sie mija z celem - w sensie nie rozrzedzi kupki bo nadal gestszy plyn to jest... a jak mu tego zageszczacza nie podam to on mi to podczas odbekniecia zwroci o ile najpierw zgaga z refluxu pozwoli mu to przyjac... jak pomoc mu w kupce?? jak podac jakis plyn bez zagestnika i bez ryzyka wymiotu?

d\iekuje za odp jesli takowa sie pojawi!
 
reklama
witam, dziecko karmione mlekiem modyfikowanym ma kupki o konsystencji, którą Pani opisuje i jest to norma, robiąc kupkę dziecko w sposób fizjologiczny napina się, robi się czerwone itp. Jeżeli wypróżnianie jest regularne a dziecko nie płacze w trakcie robienia kupki to nie widzę konieczności dopajania.
 
Do góry