reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin działu "oddam"

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
  1. W tym dziale umieszczamy ogłoszenia tylko i wyłącznie typu „oddam za darmo”. Jeśli chcesz coś sprzedać chociażby za przysłowiową złotówkę umieść ogłoszenie w dziale „sprzedam”.
  2. Nie umieszczamy ogłoszeń typu: ”przyjmę”, „potrzebuję”, etc.
  3. Nie umieszczamy ogłoszeń o lekach, produktach, preparatach na receptę-wszelkie tego typu ogłoszenia będą usuwane, a użytkownik, który 3 krotnie złamie ten punkt zostanie zbanowany.
  4. Wszelkie ogłoszenia starsze niż 3 miesiące będą usuwane.
  5. Bardzo proszę autorów ogłoszeń o informowaniu mnie lub umieszczeniu dopisku „nieaktualne” gdy już pozbędziecie się swoich artykułów. Zaoszczędzi nam to bałaganu na forum.
  6. Jeśli masz do oddania kilka rzeczy –nie zakładaj osobnych wątków-po prostu umieść w tytule co chcesz oddać np: „oddam-kombinezonik, laktator, wózek”
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry