reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Regulamin forum BabyBoom

Olga RaQ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2011
Postów
2 619
Miasto
Bielsko-Biała
Chciałabym przedstawić Wam regulamin Naszego pod-forum: Sierpień 2012.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Powstał on z myślą, aby miejsce to było całkowicie przyjazna, czytelne i służyło nam z wspólnie. Będzie miło by każda Sierpniowa Mama czuła się tu jak u siebie.


Oto kilka podstawowych zasad:


1. Główna dyskusja toczy się w temacie: „sierpień 2012”.


2.
Zanim zaczniesz pisać, przedstaw się w odpowiednim dziale i zgłoś sie do którejś z naszych moderatorek aby dopisała Cie do listy naszej listy

3. Przed założeniem nowego wątku, dokładnie sprawdzamy czy nie ma już tematycznie podobnego.

4. Nowe wątki mogą zakładać jedynie dziewczyny z działu: „Sierpnień 2012”. W innym wypadku wątki będą usuwane.


5.Używamy opcji: edytuj a nie piszemy jednego posta pod drugim. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy od poprzedniego posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie. W innym wypadku posty te będą łączone w jedną całość.


6. Umieszczanie jakichkolwiek ogłoszeń typu: kupię/sprzedam jest niedopuszczalne. Ogłoszenia te będą kasowane. Od ogłoszeń jest oddzielny dział na forum BB.


7. Szanujemy innych użytkowników. Niedopuszczalne jest wyśmiewanie i obrażanie innych.


8. Przestrzegamy ogólny regulamin forum oraz ten pod-forum.link do ogólnego regulaminu forum:
Regulamin forum - Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry