reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rekrutacja do żłobków.

Drogie mamy, zwracam się do Was z prosbą o opinię co wesług Was jest lepsze dla dziecka rozpoczynajacego edukację...zerówka w szkole czy w przedszkolu? Jakie są Wasze opinie? Po czym dziecko jest lepiej przygotowane? Moje dzieciątko nie chodziło wcześniej do żlobka ani do przedszkola stad sama nie wiem co wybrać...składamy do przedszkola ale czy dobrze wybrałam? Pozdrawiam i będę wdzieczna za wszystkie sugestie
 
reklama
hejka
ja wysłałam rok temu synka do zerówki w szkole jako 5 latka nie powiem że chętnie jakoś dziwnie mi było ale ogólnie teraz jestem zadowolona mimo iż na kolejny rok zdecydowałam się go zostawić w zerówce bo jest jeszcze za mało dojrzały żeby się wbijać w te szkolne ramy i wolę żeby się jeszcze "pobawił":),program jest przyjazny, nauki jako takiej i tak nie ma,(plusem jest to że ma zajęcia logopedyczne w szkole na miejscu w czasie zajęć bo wcześniej musiałam się u lekarza wykłócać o skierowanie do logopedy bo twierdzili że za mały a w zerówce się okazało że jednak lepiej wcześniej bo potem w pierwszej klasie problem się robi:p) podobnie jak w przedszkolu nauka przez zabawę a jednak klimat szkoły jak dla mnie bardziej przygotowuje:)mój synek wcześniej chodził do przedszkola od 2,5-4,5 i dla niego zerówka w szkole była i tak nowością:) gdzie dziecko pójdzie to już decyzja rodziców każdą zmianę i nowość dziecko i tak "przeżyje" i nic na to się nie poradzi:)
 
Ostatnia edycja:
Chciałabym Was mamy z Białegostoku podpytać do jakich przedszkoli uczęszczają Wasze pociechy i jak wrażenia? Czy jesteście zadowlone, co chciałybyście zmienić, jak Panie, jaka atmosfera itp.
 
Dzięki. Czekam na wynik rekrutacji, ale nie liczę nawet na miejsce w publicznym, w sumie to może nawet lepiej.
Po przejściach z nianią również chciałam mieć monitoring, bo to co się wyrabia, ehhh...
A Twoje dziecko chodzi na te zajęcia językowe? Na ile z nich ma sens zapisywanie dziecka?
 
Witam,

Chcialabym poinformowac, ze Klub Dziecka Elfy serdecznie zaprasza na DNI OTWARTE podczas których Rodzice oraz Dzieci będą mogły zobaczyć,
jak dobrze można bawić się i uczyć w naszej w placówce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach od 07 do 30 kwietnia 2014 roku w godzinach od 9.00 do 14.00 do zapoznania się z salami klubu i personelem.

Dodatkowo do 30 kwietnia 2014 roku wprowadziliśmy promocję 50% rabatu za opłatę wpisowego!!!
 
A jak kamer nie ma to przedszkolanki nie zajmują się dziećmi i nie organizują im czasu? To krzywdzące co piszesz.
 
Moje dziecko ( 2 letnie) chodzi do Kangurka. Jestem super zadowolona. Dodatkowo maja monitoring więc zawsze mogę podejrzeć co mały robi w ciągu dnia:)
 
Mój synek chodzi do Kangurka na greckiej (ma 2 latka) i jestem super zadowolona, tym bardziej że mają monitoring i zawsze mogę podejrzeć co mały robi w ciągu dnia. Polecam to przedszkole:)
 
reklama
Żłobki to już w ogóle skandal w mieście. Około 4% mam może umieścić dziecko w żłobku... a tym czasem miasto za darmo oddaje grunty Kościołowi.
 
Do góry