reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Robercik - mogę go już wziąść w ramiona:-))))

FreYa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Robercik - mogę go już wziąść w ramiona:-))))
Urodził się 07.10.2005 o godz. 10.10 waga 3400 g i dł. 54 cm. Podobny do swojej siostrzyczki. A co najważniejsze zdrowy i silny. :)

reklama

akia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja również GRATULUJĘ szczęśliwej mamusi ;D i zdrówka maleństwu życzę

FreYa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jeszcze raz dziękuję, teraz moje maleństwo ma już miesiąć, ale ten czas leci, przy drrugim dziecku chyba szybciej niż przy pierwszym, a jak jest u was? Pamiętam jak przy pierwszym odliczałam każdy dzień i czytałam książki jakie to co miesiąc umiejętności przybędą mojej córeczce, teraz czas mi leci przy drugim dziecku tak szybko może dlatego że mam trochę doświadczenia. Ale przerwę miałam 3 lata i jak przywiozłam malucha do domu to musiałam sobie przypomnieć parę rzeczy np. przebranie go zajęło mi dużo więcej czasu niż teraz a jak było z wami?>

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry