reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iza ja mam nadzieję,że twój-w sumie Karolinki rowerek wytrzyma i że ludziska którzy piszą negatywy na felery trafili..Ja jeszcze przed zakupem więc szukam,sprawdzam.Od początku w sumie podoba mi się houck ale napisali,że od 18mieś i już sama nie wiem.Dzwoniłam do firmy i napisali to biorąc pod uwagę wzrost dziecka.Victor jest z tych wysokich to może się zdecyduję.A i houck nie mam barierki tylko pasy 5punktowe.No i bez podnóżka jest ale mężuś powiedział,że jak już się zdecydujemy to cosik wykąbinuje.
 
reklama
Z rowerkami nie ma zartow. My nasz mamy na plastikowych kolach po mieszkaniu rewelacja, ale na dworzu lepiej nie mowic gibie na wszystkie strony i jest malo stabilny. Niezle musze sie ta raczka namachac zeby rowerek byl w pionie. Jeszcze Kubek czasami lubi sie powiercic i wtedy to juz masakra. Nie wspomne o podjezdzaniu pod kraweznik a raczej branie dziecka na rece i rowerka i wejscie na chodnik o podjechaniu mozna zapomniec. Fakt ze taki rowerek to raczej tylko zabawka po mieszkaniu i faktycznie dziecko ma przy tym mnostwo radosci a jak jeszcze sie swieci i gra to jnuz wogole rewelacja, jednak jak chcecie zeby byla to zabawka na dwor to z wlasnego doswiadczenia radze zebyscie dobrze ocenily stabilnosc i tylko na gumowych kolach, tak jak pisze Vici
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Już teraz zaczyma eksperymentować z daniami jakie zapodam. Udała mi się pyszna sałatka. Jak znajdę wątek z przepisami to wpiszę, bo naprawdę siupa pyszniutkie :-)
Co do rowerku to u nas Prababcia chce cosik kupić. Zobaczymy co wymyślą z Misiakową Babcią :-D Jak już będzie to się pochwalimy...
 
Widze kochane ze w temacie prezentowym rowerki goruja ;-) fajna sprawa dla brzdaca taki pojazd.Franek pod choinke dostal takie cudo i testowalam w wielu warunkach,beton,piach itp i sprawdza sie ok.Stabilnosc rewelka no i jakosc plastyku tez bardzo dobra wiec moge z czystym sumieniem polecic.http://www.allegro.pl/item173278676_8w1_rowerek_jezdzik_pchacz_dzwiek_i_od_4m_ca.html

Iza kochana kazdy przedmiot ma swoich zwolennikow i przeciwnikow i kazdy ma wady i zalety.Wiec sie nie stresuj.Na pewno bedzie git :tak:
Vici Kochana ogladalam i testowalam z Frankiem ten rowerek Hauck'a no i musze Ci powiedziec ze niestety nasze maluszki jeszcze za male......:-( Franek tez wysoki ale to chodzi o utrzymanie rownowagi w pozycji pionowej bez podparcia nozek i o to ze kierownica ject dosc daleko umiejscowiona.Jesli maluszek jeszcze jest zbyt slaby,niestabilny to giba sie i zjezdza.....ale dla starszaka REWRLKA!!!!!!!!
 
tez sie zastanawiam nad kupnem rowerku ale nie jestem pewna czy w te wakacje nasze dzieci beda potrafiły same nim jezdzic, a do pchania to mamy taki wielki samochód tez ze sterowaniem:-)
 
Buba dzięki za info właśnie miałam nadzieję,że któraś widziała i coś napisze i się nie myliłam.Co do podnóżka to mężuś był chętny dorobić ale z tą kierownicą jak piszesz to do kitu.Więc odpada i tyle.
Hmmmmmm to ten drugi co pokazałam też pewnie kierownice ma za daleko i co teraz:confused: one dają na rowerek 200pln.Może my dołożymy i kupimy to co pokazałaś.Ale kal tam z kółkami widzę,że plastiki z obręczą gumową a ona się nie odkleii:confused: bo ja bym wolała całe opony gumowe.
 
Już znalazłam taniej bo 3w1 i kosztuje 240 :-)
Buba a jak tam koła z czego są wykonane?Nie tłucze się na chodnikach,cicho jeździ?Mam mnóstwo pytań.Opisz prosze wrażenia z jazdy na chodnikach.Jak chcesz to nawet na priwa.Bo ja już niewiem co mam wybrać:-(
 
rany - jakie dyskusje :)
my mamy rowerek dla kamilki po michale - tez dostal na roczek - ale taki wiekszy troche i za szybko w nim jeszcze nie pojezdzi ...

a jezeli chodzi o prezent na roczek to musze przyznac ze wcale o tym nie myslimy ... pewnie kupimy jakis drobiazg i na tym sie skonczy ... chyba ze wpadnie nam do glowy cos potrzebnego ... ale u nas to jest inaczej bo mamy mnostwo rzeczy po michale i jest z czego wybierac :)
 
ViciKochana opona przednia jest z dwoch rodzaii plastyku:wewnatrz gruby sztywny a na zewnatrz bardziej elastyczny.ta obrecz co widzisz na foto nie jest gumowa a taka chropowata plastykowa i to jest integralna czesc kola.Calosc bardzo solidna ale na chodniku daje czadu halasem troche :-( fajnie tym pojezdzic lokalnie tu i tam ale na dalsze wyprawy to srednio polecam.a u was przeciez pod dostatkiem plenerow wiec mysle ze cos bardziej sportowego wam potrzeba.
ale moze takie cudo wam podpasuje.No i cena dobra :tak:
http://www.allegro.pl/item174518477__super_nowosc_rowerek_wkladka_zabezpieczajaca.html
Co jest w nim dobrego to przedewszystkim ta obrecz z wkladka zabezpieczajaca(ten model ktory ja mam to tez posiada a ten ktorym piszesz ze znalazlas 3w1 wlasnie tego nie ma i dlatego nadaje sie dla starszych dzieci)Franek pomimo ze chodzi posadzony na tym rowerku bez wkladki nawet tylko siedzac w pasach lecial na boki i sie zsuwal....
A dla starszaka:http://www.allegro.pl/item175586488_rowerek_z_przyczepka_dostwa_gratis_.html
 
reklama
Buba ten rowerek też mam na oku ale jakoś na żaden się do końca zdecydować nie mogę:-( za duży wybór.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry