reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

Roxi- historyjka super:-D:tak:.ale kiepsko zarabiający piłkarz????Nie ma takiej możliwości.Ja powiedziałabym raczej,że będzie (jak to piłkarz) dobrze zarabiał,ale nie będzie mu zalezało na kasie:-D
 
reklama
Happy nie wszyscy piłkarze dobrze zarabiają, tak naprawdę tylko Ci w ekstraklasie zarabiają super kasę, a Ci niżej już niekoniecznie, a trzeba pamiętać, że to jest zawód przy którym pociągnie się w pracy do 30-35lat...
 
Nat,nie bardzo sie z tobą zgodze w tej kwestii;-)- sprawdź sobie,ile zarabia pierwszo- czy nawet drugoligowy piłkarz.To,że to "krótki" zawód,to prawda,ale np. tancerki też szybko na emeryturę idą,a takich pieniędzy nie mają.Mojego M. syn gra w Bayernie Monachium- wcale nie w pierwszym czy nawet drugim składzie.Ten chłopak mając 16 lat zarabiał taka kasę,że M. tylko mógł pomarzyć:-D:tak:.
 
Happybeti to, że zagranicą to się zgodzę. U nas w PL nie. Znam dobrze dwóch piłkarzy pierwszoligowych (nie z ekstraklasy) i nie są to jakieś porywające zarobki. Słabe też nie, wiadomo, ale takie, żeby teraz żyć na dobrym poziomie i tyle.
 
Roxi to dobrze, że krzyżyka jednak nie wybrał :-)
Mam nadzieję, że sobotnia imprezka jednak wypali.
Może po tym antybiotyku będzie lepiej:-)
 
Sobotnia imprezka niestety odwołana tzn narazie przełożona na kolejną sobote. Nie chce narażać Ptyśka na obecność tylu ludzi bo jego organizm jest teraz bardzo osłabiony i jednocześnie nie chce aby inne dzieci pozarażały się czymś od niego :sorry2:
 
Roxi- jakby był taki jak Szczęsny co tygodniowo zarabia 40000 funtów. a co do naszych piłkarzy to w ekstraklasie też mają ładną kasę, co do 1 Lig to zależy od klubów i sponsorów, mój M grał w siatkę w I lidze i miał aż 350 zł miesięcznie.
 
kroma, no nie obraziłabym się gdyby w przyszłości tyle zarabiał co ten Szczęsny albo inny "Boniek" ;-) A twój mąż to faktycznie kokosy zbijał na sporcie :rofl2:
 
reklama
Roxi- wiem dlatego już gra tylko w amatorce dla hobby. Nic nie wiadomo może Ptysio będzie jakiś znany sportowiec :-) A co do imprezki, to życzę miłej zabawy i niech Ptysio zdrowieje.
 
Do góry