reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

reklama
Andariel wycałuj mocno swojego dzielnego rycerzyka i nie napiszę "małego" bo to już spory kawał człowieka :) życzę Wam aby data narodzin Leosia przywoływała już tylko same dobre wspomnienia i pozytywne myśli :*
 
Adariel gorące buziaki dla Leosia - o matko jak to zleciało... śliczny i kochany chłopiec nasz pierwszy czerwcowy ma już roczek -:-):-)

Co do roczku to my tak jak Misialina idziemy do kościoła i impreza w domu jak chrzciny - tylko, ze my mamy takich gości na każdych urodzinach, czyli naszych rodziców i rodzeństwo z rodzinami no i naszych przyjaciół, co też im chrzciliśmy córki (mój M. pierwszą a ja drugą :-))
W sumie będzie ok 16 osób z dziećmi, robimy to w domu już catering mam zamówiony, ale teraz będzie taniej bo do kościoła na 16-nastą idziemy a potem kawa i kolacja, a chrzciny były od obiadu
 
Mi się jakoś kościół z roczkiem na kojarzy, a co do rozmachu imprezy, której wcale mi się nie chce w domu robić - nie mówiąc już o braku siły :baffled: - to się okaże na dniach.
Leo drzewiej zwany Adamem :-p - jak ten czas leci....:-D Teraz to chłop jak dąb. :tak:
 
wszystkiego najlepszego dla Leosia! Nasze pierwsze "czerwcowe" maleństwo a teraz taki duży chłopak... w głowie się nie mieści, że to już rok.

Nas będzie ok 20, nie ma innej mozliwości bo to sama najbliższa rodzina - rodzice i rodzeństwo ze swoimi rodzinami. Strasznie się te rodziny rozrastają :baffled: ALe teść funduje salę w zamku więc korzystamy :-D
 
reklama
Do góry