reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

reklama
dziękujemy bardzo za życzonka i wszystkiego naj dla pozostałych roczniaczków!!!!!!!!!!
A to solenizantka ;-) roczek.jpg1 urodzinki.jpg
 
dziewczyny, jeżeli nie macie pomysłu na prezent, to polecam Kiddieland Odkrywczy Domek opinie użytkowników - Cokupic.pl, Maja teraz strasznie dużo się nim bawi, wczoraj moja mama jak zobaczyła domek, to mówi, że Maja jeszcze chyba za mała na taką zabawkę, na co ja poprosiłam Maję, żeby włączyła piekarnik i włączyła:-D:-Dco prawda piekarnik to jeden z jej ulubionych elementów w tym domku, ale mama w szoku była:rofl2::rofl2:
 
reklama
Wszystkim dzieciaczkom świętującym do tej pory swoje 1 urodzinki
życzę
dużo radosnych chwil,
cudownego odkrywania świata,
pomysłów i fajnych zabaw,
orz bezgranicznej miłości rodziców i bliskich.

 
Do góry