reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

U nas króluje ciastolina ;-) Od nas dostał dentystę (rewelacja), dodatkowo od rodziny będzie zestaw śniadaniowy, komputerek i oczywiście niespodzianki. W przyszłą sobotę będzie imprezka urodzinowa której Marcinek nie może się już doczekać:-)
 
reklama
Hej!!!!
u mnie roczek za nie całe 3 miesiace i juz zaczynam sie zastanawiać nad organizacją. Moja córcia ma na imie Maja. Chcę udekorować dom na różowo. Będzie mnustwo różowych balonów, różowe żywe kwiaty w wazonie, i wielki różowy napis zawieszony" roczek Maji" .Bedą oczywiście czapeczki. Na stole różowe serwetki. Na każdym talerzyku ustawię takie podziękowanie za przybycie( są na allegro w postaci np aniołków z gipsu) i będą cukierki w opakowaniu ze zdjęciem Maji(też mozna na allegro zamówić). Mam nadzieje ze bedzie cudnie i ze maja bedzie miała świetna pamiątke w postaci zdjec i filmów. A co do jedzenia to szykuje tylko przystawki na zimno, zeby w trakcie imprezy nie było latania i
podgrzewania posiłków. Bedą rózne sałatki i ciasta. co do torta jeszcze nie wiem , musi byc wyjątkowy. Pochodze po cukierniach poogladam katalogi i napewno coś wybiore.:-)
 
no własnie niedługo 4 latka, moze jakies propozycje co do prezentów????? ja mam juz dość zabawek, to wszystko graci tylko pokój i jest mało uzywane, np. teraz Maja dostała wózek i stoi, Marta czasmi sobie z nim spaceruje

wesa z którego m-ca jest twje dziecko? z grudnia? jak tak, to tutaj sa mamy, które mają dzieci w podobnym wieku do twojego Dzieci urodzone w grudniu 2008 - Forum BabyBoom
a jak nie to poszukaj swojego m-ca Dzieci urodzone w 2008 roku - Forum BabyBoom
 
Do góry