reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Ropa w buzi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
25 Maj 2007
Postów
4
Rozwiązania
0
:-)Witam wszystkich. Może ktoś spotkał się z takim problemem.Otóż niedawno wyczułam u mojego 15 sto miesięcznego synka Arka ropę w buzi.Nie wiem, może się dobrze nie wyleczył po ostatnim przeziębieniu.Teraz też był trochę przeziębiony i lekarka dała mu jakichś antybiotyk ale dalej czuć ropę.Proszę napiszcie.Iwona.
 
reklama

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Dołączył(a)
11 Październik 2005
Postów
2 467
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Rozwiązania
0
Co to znaczy, że wyczułaś ropę? Czy to znaczy, że ma nieprzyjemny zapach oddechu? Jeśli tak to to się zdarza u małych dzieci mimo regularnego mycia zębów. Może to kwestia diety też? Czasem taki jest po sporej ilości nabiału albo zbyt dużej ilości soków lub owoców. Olkowi przeszło jak zmieniłam mu kolejność czynności wieczorem - najpierw kolacja - kaszkę popija wodą, potem kąpiel z myciem zębów. Popróbuj zmienić coś w diecie, może pomoże.
Pozdrawiamy i zapraszamy na inne wątki!
 
Dołączył(a)
25 Maj 2007
Postów
4
Rozwiązania
0
Dzięki za odpowiedź.To nie jest nieprzyjemny zapach.Tylko naprawdę czuć ropę tak jak przy zatokach czy coś takiego.Ale byłam teraz u lekarza i nic nie widać lekarz kazał czekać aż to minie.A dieta to nie wiem.Soków mu nie daję za bardzo, pije przeważnie wodę.Dzięki.Pozdrawiamy.
 

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Rozwiązania
0
Viki tak miewa jak rosna jej niektore zabki. Jak sie juz przebije to nie ma tego zapachu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry