reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rosnacy wasik

aga555

kwiecień05/grudzień07
Dołączył(a)
19 Marzec 2008
Postów
59
Miasto
Krakow/Irlandia
Witam! Od 1,5 mies.zaczelam widziec ze rosnie mi wąsik nad gorna warga nie jest on bardzo ciemny ale zaczynam go coraz bardziej dostrzegac,nie wiem jaki moze byc tego powod nigdy nie mialam z czyms takim problemu,moj syn ma prawie 1,5 roku i karmie go jeszcze piersia,czy moze to byc jakis wplyw hormonow,zauwazylam rowniez ze pomniejszyly mi sie piersi i miesiaczke mam tez nieregularna,czy ktos wie jak zlikwidowac taki wasik bo nie chce zeby pozniej odrosnal jeszcze ciemniejszy Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale zastanów się, zanim zaczniesz go usuwać, bo będziesz musiała już robić to regularnie. Ja, ot tak, dla widzimisię, zaczęłam usuwać jasnego małego wąsika i teraz żałuję, bo raz na dwa tyg. muszę go usuwać i odrastają mocniejsze włoski. Ale właśnie rozglądam się za dobrym salonem z zabiegami laserowymi:) Sam wąsik nie będzie drogi!
 
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi chyba przejde sie do salonu gdzie robia to laserem raczej woskiem nie bede ryzykowac nie chce miec pozniej wiekszego jeszcze problemu Pozdrawiam
 
jestem kosmetyczką pierwszy raz się spotykam z tym aby komuś po depilacji woskiem odrastały mocniejsze i ciemniejsze włoski...

wiadomo że włos po wosku po prostu znika a na jego miejsce wyrasta nowy słabszy i na pewno nie ciemniejszy... co innego po goleniu ...

co do plastrów kupowanych w drogerii, odradzam każdemu kto na taki pomysł wpadnie, i nie ze względu na to że stracę klientkę tylko na to że nie jesteś w stanie rozgrzać w dłoni plastra do temperatury który zapewni prawidłowy efekt depilacji
Panie czasami próbują takich wynalazków na nogach, efekt: nie do końca usunięte włoski
i o ile można sobie na nogach eksperymentować to na twarzy nie radzę, źle rozgrzany wosk lub nieodpowiednie naciągnięcie skóry w najlepszym wypadku daje podrażnienie i niepełne usunięcie włosków, w gorszym zerwanie warstwy skóry na bliznach skończywszy

taki zabieg w gabinecie naprawdę nie kosztuje dużo max 15 zł , po co się narażać na oszpecenie twarzy
 
Raz użyłam wosku do wąsika. TRAGEDIA!!!! Chodziłam czerwona z białymi krostkami chyba przez tydzień. Oczywiście włosków wszystkich i tak nie usunęłam. Zaczęłam stosować krem do depilacji BIELENDA - krem do depilacji ciała, twarzy i okolic bikini. Jestem bardzo zadowolona. Używam go raz-dwa razy w tygodniu. Trwa to chwilkę i nie mam po tym żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Stosuje go też do okolic bikini. POLECAM
 
ja też pierwszy raz słysze że komus odrastał mocny wąsik po wosku -wosk osłabia!

a jak sie nie likwiduje to sie on robi ciemniejszy widac nawet jak sie twarz przypudruje a to jest bleeee okropne
ja po wosku mam efekt na miesiac pozniej lekki meszek i znów likwiduje ale nie mam tego co miałam-jest tysiąc razy lepiej :-)
 
reklama
Laser jest bardzo drogi, a plastry też są dobre i wystraczy raz w miesiącu na wieczór sobie zrobić i spokój masz
 
Do góry