reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

My jesteśmy świeżo po bilansie dzisiaj i oto wymiary Oliwki:

wzrost - 93cm
wga - 13,2 kg

:-):-):-)

Pani doktor powiedziała, że moja Córcia startuje chyba na modelkę ;-):-)
 
reklama
Pati waży 11,8kg.Wzrost 88cm. bez butów.
Zmierzyc sie u lekarza niedałą ,ani za dobrze zbadać.musiałam ją obudzic ,żeby zdążyć na bilans.Zmierzyłam ja w domu miarką.
Wysokie te nasze dzieci są.
 
witajcie moj synek urodzil sie 15.09.2006.w 36 tyg.silami natury
wazyl 2900 i 56 cm
teraz wazy 14 kg i ma 93 cm
A gdzie macie watek w ktorym mamy wrzesniowe pisza o wszystkim-Chetnie dolacze!Jezeli macie jeszcze ochote kogos przygarnac!;-)
 
Witamy na naszym wrzesniowym forum :tak:

Główny watek na którym się udzielamy to "Samopoczucie rozdwojonej mamy", ale jest to watek zamknięty (tylko dla upowaznionych;-)), co nie znaczy ze nie przyjmiemy do naszego grona kolejnej wrzesniowej mamy :tak::-)

Jesli chodzi o mnie to bardzo chętnie :tak: Im nas więcej tym lepiej i weselej :tak:

Agutko Ty chyba masz jakieś moce żeby tego dokonać?? Tak??

Lusesita zapraszamy na stałe!
 
witajcie!Ja jestem Z Dolnego Slaska!Mam 22 lata!Od ponad trzech lat jestem mezatka i teraz jestem na wychowawczym!
Jak to watek zamkniety to znaczy ze cenicie sobie prywatnosc Cieszy mnie to bo cenie sobie szczerosc !:-D
Jezeli mnie przymiecie to bede sie bardzo cieszyc ale jezeli nie to zrozumie!
Tylko nawet nie wiem gdzie szukac tego watku!:sorry2:
 
reklama
Lusesita witaj:tak:

samopoczucie jest wątkiem zamkniętym, widać go na spisie wątków dzieci urodzone we wrześniu 2006:tak: ale o dostęp musisz się zgłosić do naszego guru Agutki;-)
 
Do góry