reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rotarix krew w kupie

Andzia88

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2020
Postów
117
Hej,
W poniedziałek 28.06 synek otrzymał 1.dawke szczepionki rotarix. Nic się nie działo, ale dzisiaj Synek zrobił śluzowatą kupkę z nitkami krwi. Czy komuś się coś takiego zdarzyło? Stało się to przed chwilą, jutro sobota, pediatra nie przyjmuje. Czy może to być efekt szczepionki?
 
reklama
W ulotce szczepionki jest jako działanie niepożądane o nieznanej częstości.
Także moim zdaniem może to być spowodowane szczepieniem.
 
Hej,
W poniedziałek 28.06 synek otrzymał 1.dawke szczepionki rotarix. Nic się nie działo, ale dzisiaj Synek zrobił śluzowatą kupkę z nitkami krwi. Czy komuś się coś takiego zdarzyło? Stało się to przed chwilą, jutro sobota, pediatra nie przyjmuje. Czy może to być efekt szczepionki?
Hej, czy mogę zapytać jak długo trwała u Ciebie ta kupa z nitkami krwi? jesteśmy w podobnej sytuacji :(, i już odchodzę od zmysłów.

Dzięki, Magda.
 
Hej, czy mogę zapytać jak długo trwała u Ciebie ta kupa z nitkami krwi? jesteśmy w podobnej sytuacji :(, i już odchodzę od zmysłów.

Dzięki, Magda.
Hej, w tej chwili już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że problem pojawiał się jeszcze przynajmniej przez 2 miesiące. Potem uspokoiło się. Dziecko było KP. Wydaje mi się, że podanie probiotyku niewiele zmieniło.
 
Kurczę, mój młody był marudny i mniej jadł więc zgłosiłam się do pediatry. Kupa ze śluzem, krwi nie było widać. W badaniu wyszła krew utajona. Pediatra na tej podstawie stwierdziła że to alergia na białko mleka. Jestem na diecie, do tego specjalne mleko, które śmierdzi strasznie. Jestem ciekawa czy może to nie alergia, ale szczepienie 😱
 
Kurczę, mój młody był marudny i mniej jadł więc zgłosiłam się do pediatry. Kupa ze śluzem, krwi nie było widać. W badaniu wyszła krew utajona. Pediatra na tej podstawie stwierdziła że to alergia na białko mleka. Jestem na diecie, do tego specjalne mleko, które śmierdzi strasznie. Jestem ciekawa czy może to nie alergia, ale szczepienie 😱
 
Hej, ja też jestem na diecie na wszelki wypadek ale zbiegło się to dziwnie w czasie z Rotarixem, który jest nowy od listopada tego roku. A tak wogóle, po co ci dieta skoro masz podawać mleko modyfikowane? Pewnie Nutramigen. To albo dieta i karmisz piersią albo Nutramigen.
 
reklama
Hej, ja też jestem na diecie na wszelki wypadek ale zbiegło się to dziwnie w czasie z Rotarixem, który jest nowy od listopada tego roku. A tak wogóle, po co ci dieta skoro masz podawać mleko modyfikowane? Pewnie Nutramigen. To albo dieta i karmisz piersią albo Nutramigen.
Karmię mieszanie, bo nie jestem z tych mlecznych, do tego odciągam. Mamy Babilon pepti.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
38
Wyświetleń
24 tys
Mama Aniołeczka Natalki
M
Do góry