reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozczarowanie

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Hey dziewczyny martwi mnie jedna rzecz. Moja sytuację znacie już, od 5 dc miałam brać Clostilbegyt przez 5 dni dziś mam już 9 dzień cyklu pobolewaja mnie jajniki.
Mój problem jest taki że przed leczeniem dosłownie miałam całe miesiące że tak brzydko powiem mokre. Dosłownie 24/24 ogromną ilosc śluzu.
Natomiast po leczeniu luteina i teraz tym Clostilbegyt mam strasznie sucho że nawet są utrudnienia z kochaniem się
Bardzo bym chciała zajść w tą upragnioną ciążę ale jak, jak brak śluzu przez cały miesiąc a wszystkie wyniki dobre 😭😭
Jestem załamana 😭😭 czy któraś z was tak miała i sobie jakoś z tym poradziła?
 
reklama
Ja zawsze miałam sucho ,niestety, ale w ciąże mimo to zaszlam 3 razy ,ale tylko raz zakończone sukcesem , uda Ci się tylko nie myśl o tym opsesyjnie, bo to pogarsza sytuację, masz dni płodne ,wypij wieczorkiem lampkę czerwonego wina ( albo 2 ) 😉 zrelaksujrsz się i będzie... U mnie tak było
 
Hey dziewczyny martwi mnie jedna rzecz. Moja sytuację znacie już, od 5 dc miałam brać Clostilbegyt przez 5 dni dziś mam już 9 dzień cyklu pobolewaja mnie jajniki.
Mój problem jest taki że przed leczeniem dosłownie miałam całe miesiące że tak brzydko powiem mokre. Dosłownie 24/24 ogromną ilosc śluzu.
Natomiast po leczeniu luteina i teraz tym Clostilbegyt mam strasznie sucho że nawet są utrudnienia z kochaniem się
Bardzo bym chciała zajść w tą upragnioną ciążę ale jak, jak brak śluzu przez cały miesiąc a wszystkie wyniki dobre 😭😭
Jestem załamana 😭😭 czy któraś z was tak miała i sobie jakoś z tym poradziła?
Kup sobie olej z wiesiołka i bierz kilka tabletek dziennie do czasu owulacji,mi bardzo pomógł
 
reklama
Hej dziewczyny jestem załamana 😭😭 dziś miałam wizytę u gin, ale była chyba najgorsza wizyta jaka mogłam mieć 😭😭
W tamtym cyklu brałam luteine poszłam na kontrolę były piękne pęcherzyki nawet był dominujący
Teraz miałam brać od 5 dc clostilbegyt i gin powiedział że są tylko malutkie pęcherzyki a dziś mam 13 dc 😭😭. Znowu od 16 dc czyli za 3 dni mam brać luteine.
Czy któraś z Pan miała podobnie a jednak zaszła?
Az dzisiaj w gaminecie mi łzy poleciały 😭 chodzę prywatnie i nawet gin pieniędzy nie wziął ode mnie.
😭😭
 
reklama
Hej dziewczyny jestem załamana 😭😭 dziś miałam wizytę u gin, ale była chyba najgorsza wizyta jaka mogłam mieć 😭😭
W tamtym cyklu brałam luteine poszłam na kontrolę były piękne pęcherzyki nawet był dominujący
Teraz miałam brać od 5 dc clostilbegyt i gin powiedział że są tylko malutkie pęcherzyki a dziś mam 13 dc 😭😭. Znowu od 16 dc czyli za 3 dni mam brać luteine.
Czy któraś z Pan miała podobnie a jednak zaszła?
Az dzisiaj w gaminecie mi łzy poleciały 😭 chodzę prywatnie i nawet gin pieniędzy nie wziął ode mnie.
😭😭
U mnie 13 DC pęcherzyki były 6-7mm,a 16dc jeden 16mm drugi 20mm
 
Do góry