reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmazany test ciazowy

Dołączył(a)
26 Grudzień 2019
Postów
3
Witam, dzisiaj z rana robiłam test ciazowy który okropnie mi sie rozmazal, mimo, że robiony zgodnie z instrukcją. Nigdy nie mialam takiego problemu, zdarzyło mi sie to pierwszy raz, teraz po czasie widac tylko wyraźną kreske przy C, czy test mozna uznać za nieważny i do powtórzenia?

Okres mam mieć dopiero za 3 dni, niedawno korzystając z toalety zauważyłam przeźroczysty śluz i mam mieszane uczucia co do możliwości bycia w ciąży.
 

Załączniki

  • 20191226_223433.jpg
    20191226_223433.jpg
    610,6 KB · Wyświetleń: 3 261
reklama
Hej Dziewczyny, a co oznacza zalany test?
Ja dzisiaj robiłam i zamiast 3 kropel dałam 4 krople i widziałam że zaczyna się zalewać jakby test, zabarwiać cały na różowo i myślałam że do dupy będzie nieważny ale potem to zalanie jakby znikło i pojawiła się tylko ta jedna kreska kontrolna oznaczająca brak ciąży. Czy tak się prawidłowo stało?
 
reklama
Zalany, czyli po tych 5 minutach rozmazany, bo był nieprawidłowo wykonany.
Tak, jak dodaje się te krople do testu, to normalne, że test od razu jest rozmazany, bo test powoli sie zabarwia. Dopiero po tym czasie na ulotce test jest do odczytania, później już nieważny ;)
 
reklama
Do góry