reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznosci

;D :D :D mój mężus to potrafi mnie zaskoczyć!!!!!!!!!!!!!!! :D wlaśnie wymyslił ze dzisiaj w nocy jedziemy na weekend w Bieszczady!!!!!!!!! :D cudownie uwielbiam Bieszczeady bo tam sie poznalismy...!!! ::) ::) ::)
taki spontaniczny wyjazd na drugi koniec Polski! i to dosłownie!!!! super!!! :D 8) 8) 8)
kochany mężuś...
 
reklama
znam to kiedy pare dni trzeba zostac samemu... :( ale czas szybko leci zwlaszcza tu na BB wiec napewno szybko ci minie i twoj ukochany wroci!!! ;D
 
Karolla my to na zmiane widze Twoj jest na tygodniu a moj weekendy :-) a ja dzisiaj totalnie sama...rodzice sie rozjechali a siostra dopiero jutro wraca z uczelni.....
 
No u nas pażdziernik jakiś porąbany, bo ciagle Tomka nie ma :( wraca w niedzielę ale z klientami i przez 3 dni bedą ciagłe kolacje z nimi wiec za dużo czasu nie spędzimy, potem jedzie na dzien do W-wy i na koniec miesiaca chyba na Węgry grrrrrr ale zła jestem, a miałam jechac na 18-tke kuzynki w sobote
i nici z moich planów :( jak zwykle ktoś mi pokrzyżował plany juz nawet nie chce mi sie pisac o tym :mad:
 
Bieszczady - ja tez chcę. Gosiaf a gdzie dokladnie jedziecie? Te wakacje byly pierwsze bez Bieszczad :(, a nie wiadomo co będzie w nastepne. No ale może się uda. Wkońcu trzeba bedzie prawnusię dziadkowi pokazać.
Gosiaf milego pobytu.
Karolla i Myfa to wy takie slomiane wdowy jesteście. Ale ja tez czesto w weekendy sama (no prawie, bo mam Matusia) jak mężus jeździ tesciom pomagać w sadzie (ja się teraz nie nadaję, wiec mam wolne :laugh:). No ale dzisiaj, albo jutro jedziemy wszyscy pochwalic sie brzusiem i zawartością.
 
buuuu, ale fajnie wyjazd na Węgry - za nie wielka kase mozna sie tak wyszalec i najesc :-)
siostra mi niespodzianke zrobila i wlasnie jedzie do mnie z Lublina....super nie bedziemy sami z malenstwem.....oj na jednym dziecku nie skoncze musi miec rodzenstwo... ;-)
buziaki
ps.  Karolla zawsze mozesz isc z Olcia sama na osiemnastke :-) tylko uwazaj na facetow, w naszym stanie ;-) ....taka sliczna mamusia sama khmmm ;-)
 
ech....Bieszczady kocham to miesjce  zawsze na wyspe energetyka jezdze to taka wysepka wisa wi Polanczyka.........oj...siostra wiezie mi ciuszki po maluszku synku mojej cioci....ale fajnie wyprawka z glowy ;-)
 
reklama
Karola7 wiesz jak to jest z planowaniem a szczegolnie dzieci..... :-) ale nie chciala bym zeby roznica wieku byla wieksza jak 3-4 lata....no ale pesnie jak urodze to nie bede miala nawet kiedy myslec o drugim z reszta jak widze kumpele niektore zarzekaja sie ze juz wiecej nie beda rodzic....ale to przechodzi z czasem :-)
 
Do góry