reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowany PAŹDZIERNIK 2016 <3

reklama
Ewelina gratulacje!!! :-)
Synio piękna kruszynka.
Wczoraj jak napisałaś rano że wody odeszły myślę sobie oho ciekawe kiedy urodzi... :-)
Jak masz czas i siły daj znać jak się czujesz i powiedz że nie było tak źle plisss :-)

Odpowiem tutaj, bo nie bardzo mam jak doczytać inne wątki :)
Oj jakoś strasznie strasznie nie było, traumy z porodu na pewno nie będę miała;) tylko troszke przez tą oksytocyne skurcze byly ostre. Da się zrobic dziewczyny nie bójcie się na zapas :) ja jeszcze miałam łyżeczkowanie, zapomniałam chyba napisać, ale tez spokojnie nic strasznego :)

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawno mnie tu nie bylo ale tak jak pisałam trafiłam na patologie ciąży bo miałam skurcze niby porodowe, ale wtedy to byly przepowiadajace. Ale wszystko zaczelo sie 22 wrzesnia, skurcze coraz silniejsze, ale usnelam. 22.30 odeszly wody i dawaj ...4 cm rozwarcia ale szyjka wysoko. Na szczęście jakos poszlo 23.09 4.55 urodzilam Maje Lozysko wyjmowane podczas uśpienia ponieważ nie wypadlo:/ dochodzę powoli do siebie, bo bylo duże szycie w kroczu :( Mala ma zoltaczke wiec jeszcze leżymy. Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry