reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy na biuście

Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
3
Hej! Szukam sposobu na rozstępy na biuście, zrobiły mi się po ciąży i karmieniu, o dziwo brzuch mam nawet w porządku, może dlatego zę całą ciążę smarowałam go kremami, a o buście w ogóle nie pomyslałam no to teraz mam. Na kremy pewnie za póżno? Co oprócz soku z ziemniaków bo to mi mama poleciła :D
 
reklama
Mozesz sprobowac jakis kosmetykow na rozstepy, ale w tym temacie nie pomoge.
Jesli interesowaly by cie naturalne sposoby to na blizny i rozstepy jest olejek z dziekiej rozy. Niestety jest dosc kosztowny. Poza tym maslo shea.
 
nie śmiej się z domowych sposobów, czasami pomagają chociaz nie sądzę że w tym przypadku tak będzie ;) no kremy to raczej zapobiegawczo się stosuje, teraz to bym raczej w jakis zabieg celowała, nie myslałaś o czymś takim kosmetycznym?
 
Witam, dużą skutecznością w zwalczaniu rozstępów, również na biuście, cieszy się zabieg karboksyterapii. Polega on na kuracji z wykorzystaniem dwutlenku węgla, który między innymi pobudza produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry. To zupełnie bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, redukujący rozstępy i likwidujący zwiotczenia. Więcej można poczytać o nim tutaj: Link do: KARBOKSYTERAPIA - Podgórski Dom Urody. Jeżeli będziesz zainteresowana, zapraszam do Podgórskiego Domu Urody w Krakowie, gdzie oferujemy pakiety promocyjne na zabiegi.
 
Do góry