reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy w ciąży

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2017
Postów
8
Hej mamusie, chciałabym zadbać o swoje ciało w ciąży, jakie stosujecie preparaty na rozstępy? jestem w 13tc i chyba czas już zacząć nawilżać swoj brzuszek i ciało, co możecie polecieć? Dodatkowo interesują mnie inne specyfiki które używacie np. Na wypadanie i łamanie włosów ( w ciąży zauważyłam że strasznie mi się sypią włoski) ;(

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
reklama
Ja smaruję się od początku masłem shea ekologicznym. Jestem w 40 tc i nie mam żadnego rozstepu :) pij też dużo wody :) włosy moje nie ucierpiały w ciąży, a wręcz przeciwnie, więc nic specjalnego nie stosowalam :)
 
Jeżeli masz tendencje genetyczną to nawet najdroższe kremy nie pomogą - to za każdym razem słyszałam w aptece- a byłam w stanie wydać na prawdę grube pieniądze. Wiec w końcu używałam ziajki dla kobiet w ciąży- rozsądną cena, przyjemny zapach, dobrze się wchłania. Mam 2 rozstępy po pierwszej ciąży.
 
Uzywalam maslo shea cala ciaze i tez przeszlam bez rozstepow, a raczej pojawily sie male w miejscach, ktore zaniedbalam :)
 
Ja też od 3 mc smaruję brzuch, uda, pośladki i piersi palmersem (taki z pompką , kupisz w Rossamnie, często jest promocja z kartą). Na razie 35tc i nic nie ma. Zobaczymy po ciąży. Bo ja tendencję mam. Dorobiłam sie rozstępów przy dorastaniu.
 
Ja też mam rozstępy po dorastaniu, zawsze przy chudnieciu i tyciu pojawiały się nowe dlatego boję się że nabawie się jeszcze więcej w ciąży, dziękuję Dziewczyny coś na pewno z tego wybiorę :) mi polecali również olejek dla dzieci ale on jest dość tłusty więc smarujac się chyba musiałabym chodzić z gołym brzuchem po domu :p
 
Ja smaruję się kremikami i olejkiem od Diagnosis z serii MAMAS . Są rewelacyjne. Moja przyjaciółka też stosowała ich kosmetyki i była zachwycona. U mnie też póki co sprawują się świetnie :))
 
Polecam galaretkę aloesową, ewentualnie również krem aloesowo-propolisowy. Aloes naturalnie nawilża skórę, a propolis pszczeli jeszcze wzmacnia jego działanie. Osobiście jestem zachwycona tym kosmetykiem.
 
reklama
Hej ja jestem juz po ciazy , corka ma 13 mc .
Rossebelle czy ty sie bedziesz smarowac czy tez nie to nie znaczy ze nie bedziesz miala rozstepow uwierz mi .. Wiadomo im czesciej bedziesz nawilzac skore tym mniej mogą buc widoczne (jesli sie pojawia ). Pojawianie sie rozstwpow moze nawet zalezec od genow ..
Ja w czasie ciazy wogole sie nie smarowalam specyfikami na nie . przez cala ciaze nie mialam zadnego rozstepu nawet milimetra. Rostepy na brzuszku pojawily .mi sie zaraz po urodzeniu corki . mialam je na brzuchu u na udach . zaczelam smarowac sie niczym innym jak olejem kokosowym i staly sie cuda ! Rostepy zaczely znikac i zmiejszac sie . polecam [emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry