reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

reklama
Uważam że ważne jest też smarowanie brzuszka po porodzie podczas wchłaniania się brzucha. Pierwsza ciąża używałam biooil, bilety preparaty i wiele innych i rozstępy miałam podczas ciąży później znikły a jak zostały to były mało widoczne. Teraz mam bardzo duże, smaruje brzuch i Zobaczymy po rozwiązaniu jak będzie
 
Niestety wszystkie badania udowadniają, że wszrlkie specyfiki nic nie dają. Nieważne ile kosztują, jeśli rozstępy się mają zrobić to zrobią... smutne :p
 
No pewnie, damy radę ale powiem szczerze że wolę jednak coś stosować niż nie stosować i się poddać bo nie ma chyba nic gorszego niż bierność a smarowanie olejkiem bio-oil nie wymaga wyrzeczeń, jest dość przyjemny w użyciu i ładnie pachnie
 
ja smaruje się od początku najpierw mniej regularnie ale starałam się codziennie po prysznicu . Na początku zużyłam zwykłe balsamy nawilżające jakie miałam w domu i olej kokosowy. Teraz smaruję się 2 razy dziennie rano specyfikiem z firmy Ziaja bo mniej tłusty wieczorem Palmers. Co będzie to będzie ale przynajmniej jak będą rozstępy to nie będę miała do siebie pretensji ,że nic nie robiłam :)
 
reklama
Wspomniany powyżej bio oil u mnie się sprawdza bez zarzutu. Smaruje się dwa razy dziennie, szybko się wchłania więc nie brudzi ubrań. Działam zapobiegawczo, fajnie ujędrnia i nawilża skórę. Zdecydowanie mój ulubieniec.
 
Do góry