reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rpopiejące oczka i chore gardło

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcie:-( mam pytanie moja 10 miesięczna córeczka ma zaropiałe oczka i zaczął się kaszel i chrypka, ma tez temperaturę.Byłam u lekarza i zapisała mi kropelki i już z oczkami lepiej.Powiedziała ze ma zaczerwienione gardło i jak bedzie miała temperaturę mam podać AzitroLek.Podałam jej dzisiaj rano czy macie jakąś opinię o tym leku ? jest dobry?pierwszy antybiotyk miała 1 kwietnia i teraz znowu...ale bez tego by jej nie przeszło
 
reklama
Nie napisałaś na co strasznego chorowała żeby jej nie przeszło, ale współczuję antybiotykoterapii.
Zdania na temat leku nie mam, mam natomiast zdanie na temat chętnego przepisywania przez lekarzy antyboli dzieciom i dorosłym :( Sama ostatnio dostałam dwukrotnie (!!!) receptę na antybiotyk "na wszelki wypadek", niech mnie pocałują. Żeby nie było: przeszło.
Długo szukałam, ale znalazłam pediatrę, który wie, że antybiotyki służą do ratowania życia, a nie na 'wszelkie wypadki' i jak dotąd na szczęście się obyło. Rozejrzyj się, może warto skonsultować się z innym lekarzem?
 
Do góry