reklama

rpopiejące oczka i chore gardło

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 5 Czerwiec 2013.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Witajcie:-( mam pytanie moja 10 miesięczna córeczka ma zaropiałe oczka i zaczął się kaszel i chrypka, ma tez temperaturę.Byłam u lekarza i zapisała mi kropelki i już z oczkami lepiej.Powiedziała ze ma zaczerwienione gardło i jak bedzie miała temperaturę mam podać AzitroLek.Podałam jej dzisiaj rano czy macie jakąś opinię o tym leku ? jest dobry?pierwszy antybiotyk miała 1 kwietnia i teraz znowu...ale bez tego by jej nie przeszło

2. reklama
  3. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

Nie napisałaś na co strasznego chorowała żeby jej nie przeszło, ale współczuję antybiotykoterapii.
    Zdania na temat leku nie mam, mam natomiast zdanie na temat chętnego przepisywania przez lekarzy antyboli dzieciom i dorosłym :( Sama ostatnio dostałam dwukrotnie (!!!) receptę na antybiotyk "na wszelki wypadek", niech mnie pocałują. Żeby nie było: przeszło.
    Długo szukałam, ale znalazłam pediatrę, który wie, że antybiotyki służą do ratowania życia, a nie na 'wszelkie wypadki' i jak dotąd na szczęście się obyło. Rozejrzyj się, może warto skonsultować się z innym lekarzem?

Poleć forum