reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchów dziecka nie odczuwam

Katarzyna32

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Jestem w 21 tygodniu ciąży. Od 18 tyg zaczęłam już czuć ruchy maluszka. Tydzień temu miałam usg połówkowe i powiedziano mi że wszystko wygląda dobrze. Od kilku dni nie odczuwam już ruchów dziecka i niepokoi mnie to trochę bo to moja pierwsza ciąża. Czułam się spokojna kiedy mogłam poczuć ruch synka. Czy to może być normalne? Mieszkam w Anglii i nie chce siać paniki, szczególnie w obecnej sytuacji jak korona wirus. Bardzo proszę o poradę.

reklama

KiniakB

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale nie czujesz juz parę dni czy godzin? Możliwe ze tez dziecko ułożyli się tak, ze go nie czujesz, czasem tak bywa ze czuje się mniej a czasem więcej. Jednak jak Cie cos niepokoi lepiej podjechac na izbe

Katarzyna32

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie czuje od 2 dni. Wcześniej czułam dość mocne kiedy leżałam płasko na plecach aż nawet podkoczylam z wrażenia. Czytałam wiele na ten temat i jak wspomniałam nie jestem pewna czy to normalne i czy nie siać paniki bo jest to 21 tydzień ciąży dopiero i tydzień temu miałam usg i wszystko było w porządku.

Aga1402

Rozwiązania
0
To nie jest normalne. Ruchy powinnaś czuć codziennie. Dojechalabym na sor. lepiej jeden raz za dużo niz jeden za mało.
Podobno dzieci zaczynają się ruszać po zjedzeniu przez mamę czegoś słodkiego. Może spróbuj.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Jestem w 21 tygodniu ciąży. Od 18 tyg zaczęłam już czuć ruchy maluszka. Tydzień temu miałam usg połówkowe i powiedziano mi że wszystko wygląda dobrze. Od kilku dni nie odczuwam już ruchów dziecka i niepokoi mnie to trochę bo to moja pierwsza ciąża. Czułam się spokojna kiedy mogłam poczuć ruch synka. Czy to może być normalne? Mieszkam w Anglii i nie chce siać paniki, szczególnie w obecnej sytuacji jak korona wirus. Bardzo proszę o poradę.
Też uważam, że skoro czułas a teraz nie czujesz to coś może ale nie musi być złego. A pamiętasz na której ścianie masz dno macicy? Podobno gdy dno jest na zlej ścianie to ruchy slabiej i pózniej się odczuwa. Tyle, ze juz wcześniej czułas. Wg mnie powinnas skonsultować się z ginem

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Moim zdaniem powinnas sie udac do lekarza. Lepiej to sprawdzic chociaz nie musi dziac ske nic zlego

Elencza

Rozwiązania
0
Na początek zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku- ręka na brzuch i czekaj. U mnie to się sprawdzało.
Nie denerwuj się, ja też nie zawsze czułam syna. A teraz biega koło mnie 10- miesięczne szczęście.

Katarzyna32

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Po pierwsze chce aby mnie potraktowano poważnie a nie gdy zadzwonię przykładowo do położnej ona mi powie ze to jest normalne na tym etapie ciąży. Jem codziennie coś słodkiego aby małemu zrobić przyjemność i moc go poczuć. Zamówiłam też monitoring bicia serca przez internet bo od 2 jestem niespokojna. Jest to dziwne bo kiedy jeszcze nie czułam pierwszych ruchów synka byłam niespokojna czy maluszek rośnie zdrowo a teraz kiedy wkoncu go poczułam znowu się martwię że coś może być nie tak. Nie wiem dlaczego mam czarne scenariusze w głowie.

reklama

violak001

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To normalne, ja jak sie za dobrze czuje to panikuje ze mnie nic nie boli
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Po pierwsze chce aby mnie potraktowano poważnie a nie gdy zadzwonię przykładowo do położnej ona mi powie ze to jest normalne na tym etapie ciąży. Jem codziennie coś słodkiego aby małemu zrobić przyjemność i moc go poczuć. Zamówiłam też monitoring bicia serca przez internet bo od 2 jestem niespokojna. Jest to dziwne bo kiedy jeszcze nie czułam pierwszych ruchów synka byłam niespokojna czy maluszek rośnie zdrowo a teraz kiedy wkoncu go poczułam znowu się martwię że coś może być nie tak. Nie wiem dlaczego mam czarne scenariusze w głowie.

Rozwiązania
0
To nie jest normalne. Ruchy powinnaś czuć codziennie. Dojechalabym na sor. lepiej jeden raz za dużo niz jeden za mało.
Podobno dzieci zaczynają się ruszać po zjedzeniu przez mamę czegoś słodkiego. Może spróbuj.
Na swoim doświadczeniu wiem, że córeczka rusza się po soku z pomarańczy. :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Osłabienie ruchów (36tc) Potrzebuję porady 3
Marzenkyy93 Nie czuje ruchów Potrzebuję porady 7
N Brak ruchów w 27 tygodniu Potrzebuję porady 31
ewpa Brak ruchów na usg Potrzebuję porady 4
A Krótsza stopa u dziecka. Potrzebuję porady 2
K Problem z "ojcem " dziecka Potrzebuję porady 84
M Problemy skórne u 7 miesięznego dziecka Niemowlaki 8
D Słabsze ruchy dziecka Ciąża, poród, połóg 6
Marianna13 Płeć dziecka Ciąża, poród, połóg 10
M Problem z zasypianiem u 2 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 116
W Płeć dziecka z USG w 20tc - czy lekarz mógł się pomylić ? Ciąża, poród, połóg 19
A Ruchy dziecka - czy od razu codziennie? Ciąża, poród, połóg 11
KasiaKar Urządzamy pokój dziecka Forum 0
L "Nie chcemy znać wcześniej płci dziecka" Pytanie tygodnia 57
O Płeć dziecka - potrzebuję porady Potrzebuję porady 6
K problemy z jedzeniem u 1,5 rocznego dziecka Roczniaki i dwulatki 18
M Usg 13 tydzień płec dziecka Przyszłe mamy 21
C Choroba lokomocyjną u 9 m dziecka Potrzebuję porady 2
K Dieta półrocznego dziecka Potrzebuję porady 4
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 12
O Karmienie dziecka 5mcy Potrzebuję porady 8
Verona26 USG POLOWKOWE A WŁOSY DZIECKA Ciąża, poród, połóg 12
K Zaczerwieniona skóra wokół odbytu u dziecka BB położna radzi mamom 5
MiliMay Cukrzyca ciążowa, a waga dziecka Ciąża, poród, połóg 14
ilmenau Podcięcie wędzidełka u rocznego dziecka Potrzebuję porady 5
J Pobudka dziecka Potrzebuję porady 2
M Prezent z okazji narodzin dziecka Potrzebuję porady 8
A ruchy dziecka Potrzebuję porady 11
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42
Aniaanka Problem z polozeniem dziecka, prostowanie nog Potrzebuję porady 13
M Erytrocyty w moczu u dziecka Potrzebuję porady 1
madziaf21 Polozenie dziecka i jego ruchy Potrzebuję porady 0
M Podnoszenie dziecka pod paszki Potrzebuję porady 2
K Czarna plama obok dziecka Potrzebuję porady 74
NieTakaMłodaMama "Strzelił" kręgosłup u 2,5 letniego dziecka Potrzebuję porady 3
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11
Andziadab Plec dziecka Przyszłe mamy 6
N Łóżeczko dla dziecka Ciąża, poród, połóg 6
S Wysypka/alergia u 9 miesięcznego dziecka? Potrzebuję porady 2
Paulina31 Ruchy dziecka po 28 tc Potrzebuję porady 2
K Dziwne ruchy dziecka Potrzebuję porady 7
V Dziecko marudne po obudzeniu Roczniaki i dwulatki 8
madziaf21 Ciąża a położenie miednicowe dziecka Potrzebuję porady 19
L Waga dziecka w 26 tygodniu Ciąża, poród, połóg 16
marika22 Wysypka u dziecka Potrzebuję porady 4
M Koślawe stopy u dziecka Potrzebuję porady 1
S Rejestracja dziecka Potrzebuję porady 3
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
Czekooolada Wysypka u dziecka ?! Potrzebuję porady 2
N Placz 7mc dziecka przy robieniu kupki.. Potrzebuję porady 29