reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchu dziecka bardzo nisko

Jotbe

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
33
Hej, jestem w 25 tygodniu ciąży. Czuje ruchy małej czasami dosyc mocno ale tylko bardzo nisko czasem mam wrażenie jakby chciała już wyjść. Czy wy tez tak macie? Możliwe ze przez te kopniaki skraca się szyjka?
 
reklama
Hej, jestem w 25 tygodniu ciąży. Czuje ruchy małej czasami dosyc mocno ale tylko bardzo nisko czasem mam wrażenie jakby chciała już wyjść. Czy wy tez tak macie? Możliwe ze przez te kopniaki skraca się szyjka?
Na wizytach u lekarza wszystko przebiega prawidłowo ?

Był taki moment, że miałam nieraz ( i to naprawdę nieraz ) takie wrażenie, że gdy pójdę do ubikacji siku to zobaczę między nogami machającą łapkę 🙈
Wiem że to głupie, ale serio te ruchy czułam tak nisko że myślałam nieraz ,że to dziecko zaraz wystawi rękę czy nogę na zewnątrz .
A z tego co czytałam i tu i na innych grupach, jest to w miarę normalne odczucie.

U mnie z szyjką nie było żadnych problemów.
Ale jest to też kwestia indywidualna .
 
Na wizytach u lekarza wszystko przebiega prawidłowo ?

Był taki moment, że miałam nieraz ( i to naprawdę nieraz ) takie wrażenie, że gdy pójdę do ubikacji siku to zobaczę między nogami machającą łapkę 🙈
Wiem że to głupie, ale serio te ruchy czułam tak nisko że myślałam nieraz ,że to dziecko zaraz wystawi rękę czy nogę na zewnątrz .
A z tego co czytałam i tu i na innych grupach, jest to w miarę normalne odczucie.

U mnie z szyjką nie było żadnych problemów.
Ale jest to też kwestia indywidualna .
U mnie szyjka w tym tygodniu to 2,9cm. Dwa miesiące była 3,8cm
Lekarz mówi ze jest w dolnej granicy normy. Ale jednak w normie .. biorę obecnie luteinę dopochowo ponieważ mieszkam za granica i nie mam zbytnio możliwości kontroli. Lekarz mówił ze wszytsko jest niby Ok.. trochę sie martwię ze ta szyjka sie tak skrocila
 
U mnie szyjka w tym tygodniu to 2,9cm. Dwa miesiące była 3,8cm
Lekarz mówi ze jest w dolnej granicy normy. Ale jednak w normie .. biorę obecnie luteinę dopochowo ponieważ mieszkam za granica i nie mam zbytnio możliwości kontroli. Lekarz mówił ze wszytsko jest niby Ok.. trochę sie martwię ze ta szyjka sie tak skrocila
Prowadź ciążę za granicą, stosuj się do ich zaleceń, a nie do tych z Polski. 2,9 mm to nie jest krótka szyjka.
W którym jesteś tc?
Szyjka będzie się skracać, bo jest coraz bliżej porodu.
 
Do góry