reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

czarna 23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2019
Postów
64
Cześć kobitki, jestem w 37+2 tc. Chciałam się poradzić, bo być może zaczynam panikować. Maluszek ruszał się w brzuszku zazwyczaj na spokojnie, ale dziś od jakieś godziny dość intensywnie daje o sobie znać. Czy powinnam jechać na ip to sprawdzić czy może to po prostu normalne?
 
reklama
Cześć kobitki, jestem w 37+2 tc. Chciałam się poradzić, bo być może zaczynam panikować. Maluszek ruszał się w brzuszku zazwyczaj na spokojnie, ale dziś od jakieś godziny dość intensywnie daje o sobie znać. Czy powinnam jechać na ip to sprawdzić czy może to po prostu normalne?
Jesli dziecko rusza się bardzo niespokojnie i intensywnie to lepiej jechać i się upewnić. Ja będąc w 37 tyg podczas hospitalizacji miałam robione co chwile ktg. Syn zawsze był bardzo spokojny i gdy ruszał się bardzo nerwowo to zawsze ktg wychodziło zle.
 
Cześć kobitki, jestem w 37+2 tc. Chciałam się poradzić, bo być może zaczynam panikować. Maluszek ruszał się w brzuszku zazwyczaj na spokojnie, ale dziś od jakieś godziny dość intensywnie daje o sobie znać. Czy powinnam jechać na ip to sprawdzić czy może to po prostu normalne?
Zdecydowanie sprawdzić. Lepiej spanikować o raz za dużo niż za mało.
 
Do góry