reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Izabelka, ja nie panuję ::) :-[ Ale pracuję nad tym, hehe ;D najlepsze jest to, że kończę studia podyplomowe na kierunku, który da mi zawód: psychoterapeuta a nie potrafię zastosować niczego z tego wszystkiego do siebie ;) Ale ciąża to rzeczywiście "odmienny stan"- już wiem dlaczego ;)
 
reklama
Ja staram sie panowac ale ostatnio lapie sie na tym ze wstaje w dobrym humorze a za pol godziny warcze na meza sama nie wiem o co Pozdrawiam buziaki
 
Dziekuje dziewczyny za ten przepis na wyprawke dla maluszka!!A co do naszych stanow emocjonalnych to mozemy sobie teraz poszalec :laugh: moj maz nazwal mnie ostatnio glindon od gledzenia i marudzenia i powiem wam ze sie przyjecho w rodzinie ;) ale kiedy jak nie teraz mozemy sobie pomarudzic !!Ale sama czasem sie dziwie nad swoim zachowanie taki urok kobiety w ciazy ;D Pozdrawiam
 
Oj tak, trudno jest zapanować nad swoimi nerwami . ;D Mnie się to teraz rzadko udaje, wiem że ze względu na mojego "groszka" powinnam być spokojna , ale to nie takie łatwe.
 
Mo biedny mężulek już nawet nic nie mówi, woli nie ryzykować, ale już nie robi zdziwionej miny jak zmienia mi się nastrój co pół godziny albo nawet częściej. Choć ostatnio mi powiedział, ze cytuję: "w ciąży jesteś bardziej normalna niż przed" ;D ;D ;D Komplement????????????? ;) ;D ;D ;D
 
Maggusia pisze:
Izabelka bo ja wlasnie nie wiem jak sie ten suwaczek robi ;)moze ktos mi podpowie?
Wiesz sama nie wiem w ktorym tygodniu bo roznie mi mowia podobno w 18-20 ;D
ale to napewno 4 miesiac:)hihih
a ty juz wiesz czy to chlopczyk czy dziewczynka?pozdrawiam
maggusia
klikasz na link
http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
potem klikasz pregnancy
zaznaczasz jaki chcesz miec suwaczek jaka figurke ,pozniej wpisujesz na kiedy masz termin porodu i nastepnie kopiujesz kod bbCode
na Baby Boom otwierasz swoje ustawienia i wklejasz w dane publiczne w podpis :)
mam nadzieje ze sie uda :)
Trzymam kciuki pozdrawiam
 
Czesc Mamuski!
Dzioobek dziekuje za super wyjasnienia suwaczka:)hihih jak bede miec wolny czas napewno sie tym zajme ;)naprawde swietnie to opisalas...pozdrawiam
 
Dziewczyny a w maja mala znow len wstapil mniej sie rusza niz ostatnio ale to widac pogoda ja usypia jak ja ladnie poprosze to czasem kopnie mam nadzieje ze niedlugo jej sie odmieni pozdrawiam
 
Moja malutka tez cos mniej ostatnio aktywna, ja jestem pewna, ze teskni za tatusiem, jego dotykiem, pukaniem, glaskaniem i glosem... Tak sobie obie tesknimy i cieszy nas kazda minutka rozmowy telefonicznej, ale polaczenia z Turcja sa takie drogie. Moze znacie jakis sposob na tanie dzwonienie do Turcji?
 
reklama
Anusiakanusia zobacz sobie na onecie skayp'a chyba tak sie to pisze dzwoni sie przez internet wiem ze na stacjonarne jest tanio ja ostatnio sie zarejestrowlam i czekam na potwierdzenie wplywu pieniazkow mam zamiar dzwonic do tesciow do Norwegii na komorke dl aporownania u nich kosztuje minuta 80 gr a ja w etze place prawie 3 zeta za minute moja kuzynka dzwoni tak po Polsce za 5 zloty ma 50 minut rozmowy jak juz wyprobuje to dam znac jak to dokladnie wyglada pozdrawiam
 
Do góry