reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Angela2345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
15
Witam, obecnie jestem w 24/25 tyg ciąży ☺️ Oczywiście czuje ruchy maluszka, raz mocniej raz słabiej ze względu chyba na jego własny tryb życia gdzie jest raz bardziej aktywny raz mniej 🤷🏼‍♀️. Chciałam się dowiedzieć jak u Was czuć ruchy, z jaką częstotliwością, może po czymś słodkim bardziej?:) chętnie poczytam wasze komentarze:) Pozdrawiam❤️
 
reklama
To zależy od kilku czynników, między innymi charakteru dziecka czy Twojego trybu życia. Jedne ruszają się mniej, drugie więcej. Moja córka to mi fikołki w brzuchu robiła, szczególnie wieczorem i rano albo właśnie po słodkim :) teraz już coraz częściej będziesz czuć dziecko i nawet zauważysz że mniej więcej o stałych porach. Zdrówka dla Was
 
Mój synuś upodobał sobie godzinę 3.30 w nocy... I po porodzie jeszcze dluuugo budził się (i mnie oczywiście...) o tej samej godzinie 😉
I coś w tym jest, że temperament dziecka przejawia się już w ruchach w trakcie ciąży.
 
Mój synuś był bardzo aktywnym dzieciątkiem w nocy ..Szczególnie gdy kładłam się na lewy bok to on zaczynał się intensywnie ruszać .Nieraz mnie obudził .Czasami w dzień łapałam się na myślach czy wszystko z nim ok.Nawet jak jeździłam na USG to lekarka często ruszała go aby trochę go pobudzić .Chciała mu zrobić lepsze ujęcie.Radzila mi abym przychodziła na badania najedzona słodkości.I faktycznie mały wykazywał chwilowe zainteresowanie ale i tak zasypiał.Obecnie fajnie przesypia noce.
 
Do góry