reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy

Kate2106

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
123
hej, hej wszystkim.
Pisze znowu, bo już nie wiem co mam myśleć i śmiać mi się chce z samej siebie ze popadam w różne skrajności. Mianowicie chodzi o to, ze dziś zaczęłam 39 tc. Raczej przebywam w domu, siedzę, chodzę, leżę i w ciągu dnia mój mały nie rusza się już tak dużo jak powiedzmy z tydzień temu, mieści się w 10 ruchach na godzine, ale i tak mnie to niepokoi ze zrobił się taki leniwy. Natomiast przed spaniem, pod wieczór daje dużo o sobie znać, a jak rano się obudzę to muszę masować i stukać żeby odpowiedział. Juz nie wiem czy to kwestia miejsca, czy mam iść do lekarza czy czekać na termin (który mam na 16.09) i wtedy się zgłosić jak nic się nie zacznie...
 
reklama
Hej, ja miałam podobnie:-) dzieciątko po prostu zbiera siły na czekającą go ciężką podróż:-) poza tym ma już strasznie mało miejsca i szykuje się na spektakularne powitanie:-)))
 
@Kate2106 jakbyś siedziała w małym kartonie, to też byś się nie ruszała dużo, mimo szczerych chęci;) Tu poczytaj sobie o ruchach dziecka, ale moim zdaniem wszystko jest ok. Po prostu pilnuj i licz ruchy. A t co może niepokoić to ich brak lub jeśli staną się nagle gwałtowne. Wtedy pędem na izbę przyjęć do szpitala. Trzymam kciuki za dobry poród:)
 
reklama
Do góry