reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruda Śląska

pauliiii84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2015
Postów
50
mamusie z Rudy Śląskiej zapraszam do rozmowy :)

km5se6ydwdqyxeuy.png
 
reklama
Tak rodziłam na Goduli. Jestem bardzo zadowolona, bo pierw leżałam na patologii ciąży a potem już po porodzie na ginekologicznym. Położne są bardzo fajne, opiekują się jak powinny, nie są zmierzłe wręcz bardzo sympatyczne. Miałam tam robioną cesarkę bo niestety nie wyszło z porodem naturalnym, ale z głębi serca mogę Ci polecić ten szpital, na pewno będziesz zadowolona.


km5se6ydwdqyxeuy.png
 
Ja właśnie mam tam planowaną cesarkę. Moja lekarka tam pracuje. Powiedz jak to jest po, czy zabierają malucha na noc bo ciężko po cięciu karmić, czy dają bez problemu przeciwbólowe i kiedy pionizują? Ile dni po cc Cię wypuścili, czy oprócz pampersów i chusteczek i ubranka na wyjście muszę coś jeszcze brać? Wybacz że tak wypytuję ale na necie są tylko stare opinie a ja wybieram się tam w poniedziałek już.
 
Do góry