reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rybka

Tetka mnie jak mnie ale ona ma mamę i siostrę na których naprawdę można polegać!
i tu chylę czoła Gosi (jej sis) która była przy niej cały czas i w której ma ogromniaste oparcie!!!
offcorse jej mężulek też był b. dzielny!!!
jednym słowem: !!DALI RADĘ!!
 
reklama
Hi,hi to nam Rybka numer wywinęła ;)
A KTO TERAZ ZMIENI NA LIŚCIE LUTOWYCH MAMUŚ, ŻE DZIECIĘ PIERWSZE W LUTÓWKACH SIE URODZIŁO???????????????????????? ;)
 
Theo jestes kochana :-) wiesz mama i siostra to normalka ze pomoga, ale szwagierka taka fajna nie zawsze sie trafia, mam nadzieje ze moja bedzie tez taka fajna ;-) jak juz sie znajdzie.......buziaki dla tego najwazniejszego noi dzielnej mamy...kurcze mi grozi cesarka i zastanawiam sie czy to przez nia taka obolala jest Rybcia....
 
Rybko, gratuluję syneczka. Fajnie, że masz Go już ze sobą. To dopiero przeżycie, chyba zwala z nóg, prawda?
Pozdrawiam Was i wszystkie LUTOWE MAMUSIE
 
Theo ucaluj Rybke i Piotrusia od nas. Świetnie, że maluszek jest taki dzielny, no i mam też. A tobie wileki uklony, bo tak jak pisała Myfa, nie każdy ma taka super szfagierkę jak ty :laugh:
 
Dowiedziałam się chyba z lekkim opóźnieniem.

Theo przekaż również ode mnie NAJSZCZERSZE GRATULACJE RYBCE, no i niech ucałuje ode mnie swoje maleństwo. Mam nadzieję, że szybko wróci do sił- bo przecież Piotrus na nią czeka.

Jeszcze raz GRATULACJE i cieszę się że wszystko OK.
 
dziewczyny przekazałam wszystki dobre słowa od was.
Rybka b. dziękuje za pozdrowienia i gratulacje.

może wyda sie wam to troszkę głupie ale chciałabym prosic byście zmówiły jedna malutką modlitwę za zdrówko Piotrusia. taka maleńka rzecz a naprawdę ważna.
z dzidziusiem nie jest tragicznie ale też nie jest za dobshe, więc takie wstawiennictwo u Boga napewno się przyda.

podają mu antybiotyk i tlen. leży sobie w cieplarce a jak płacze to uspokaja się jak tylko Rybka dotknie jego policzka.
pewnie bardzo chciałby sie przytulić do mamusi. a mamusia cierpi bo nie może go nawet na rączki wziąść i do serca utulić.

osobiście codziennie sie modlę by oboje mogli już być ze soba blisko. by oboje spełnili wzajemną potrzebę miłości , bliskości.

więź jaka ich łączy jest poprostu dostrzegalna gołym okiem.
jak jedno ciało, jedna dusza...coś niesamowitego...

same niedługo tego doświadczycie...

dzięki
 
Theo na pewno każda z nas pomodli się za zdrówko Piotrusia i Rybki aby i ona miała siłę która jest
jej teraz bardzo potrzebna ! Moc buziaczków dla naszej kochanej Rybki tęsknimy za nią i czekamy z niecierpliwością
kiedy tylko bedzie mogła przytulić i ucałować swojego synka !
 
reklama
Do góry