reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są jakieś Mamuśki z Bradford?

Ja to codziennie w domu siedZę z mała , chłopak od rana do wieczora pracuje więc zabardzo nie ma co robić. Tak jak mówisz pogoda tutaj taka że nawet nie zawsze jest jak z domu wyjść. A Ty co porabiasz ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
No coz....tez siedze w domu....tak jak pisalam do Tesco i do parku chodze....poza tym jestem kura domowa....hehe...Czasami w weekend jezdzimy do centrum na shopping ..Nuuudy...Moja mala ma 13 mc....wiec jeszcze troche posiedze w domu..heh..
 
No moja ma 4 miesiące dopiero ;) heh my tak samo w weekend shopping a tak to standardowo w domu z mała
 
reklama
Do góry