reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sab simplex niemiecki

lenkaa*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2009
Postów
2 557
Mam do sprzedania kilka butelek sab simplexu niemieckiego. Preparat kupiony przeze mnie w niemieckiej aptece, więc z pewnego źródła, przechowywany w lodówce (ciemnym i chłodnym miejscu), zakupiliśmy większy zapas, bo nam się przydawał, ale kolki minęły i kilka butelek zostało. Cena za butelkę 30zł, data ważności - wrzesień 2012r. Proszę pisać na priv

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE
 
Ostatnia edycja:
reklama
felidae bobotic u nas niestety zupełnie się nie sprawdził - jakbym nic nie podawała. Pewnie, że prościej byłoby iść do apteki po polski lek, niż kombinować wśród znajomych z Niemiec i samemu jeździć do Gorlitz. Niestety z tego typu lekami - jak z kosmetykami - jednemu nie musi podpasować, to co pasuje innemu.

W każdym razie: OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE !!!!
 
Oferujemy Oryginalne niemieckie krople na kolki Sab Simplex. Odwiedź naszą stronę internetową i złóż zamówienie:

Sab Simplex :: Rewelacyjne krople na kolki :: Zam�w online

Preparat sprowadzamy osobiście, więc możemy zagwarantować jego oryginalność i legalność pochodzenia.
Zamawiając kropelki na naszej stronie internetowej mają Państwo pewność, że preparat jest Oryginalny i posiada długi termin ważności.

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem: 519 399 885

Zapraszamy.
 
SAB SIMPLEX NIEMIECKIE i LEFAX krople na kolkę


gwarancja oryginalności i jakości



tel: 503 741 183 mail: biuro@sabsimplex.net.pl


www.sabsimplex.net.pl


JEDEN Z NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH ŚRODKÓW NA DOLEGLIOWŚCI BRZUSZKOWE.




Zamówienie będzie zrealizowane w ciągu 24 h
 

Załączniki

  • sab niem.jpg
    sab niem.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 1 532
Ostatnia edycja:
Witam
Mam 2 opakowania niemieckiego Lefaxu - nam się nie przydał na szczęście - zanim dotarł kolki zniknęły. Jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na priv.
 
Zajmuję się profesjonalną sprzedażą oryginalnych niemieckich kropel sab simplex tel. 668-089-781 odwiedz moją stronę internetową http://www.sabsimplexkolki.republika.pl/Start.html sab-simplex-niemieck-1144514148.jpg
 
Drodzy Rodzice mam do sprzedania czeski SAB SIMPLEX, 5 sztuk , nowe nieużywane, termin ważnośći do 2014r ( kupiłam kilka sztuk wiecej w czeskiej aptece dla córki i jak sie okazało nie wykorzystalismy wszystkiego) Cena za buteleczke 20 zł + ewentualnie koszty przesylki. Polecam, u nas w 100% sie sprawdził. kontakt: krupka2@interia.pl
 
reklama
Do góry