reklama

sab simplex niemiecki

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez lenkaa*, 1 Styczeń 2011.

1. lenkaa*

lenkaa* Fanka BB :)

Mam do sprzedania kilka butelek sab simplexu niemieckiego. Preparat kupiony przeze mnie w niemieckiej aptece, więc z pewnego źródła, przechowywany w lodówce (ciemnym i chłodnym miejscu), zakupiliśmy większy zapas, bo nam się przydawał, ale kolki minęły i kilka butelek zostało. Cena za butelkę 30zł, data ważności - wrzesień 2012r. Proszę pisać na priv

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Ostatnia edycja: 5 Maj 2011
  2. Bogusia1337

Bogusia1337 Początkująca w BB

polecam najtaniej sab simplex niemiecki Start

3. reklama
  4. Felidae

Felidae Mama_Misia

a ja dalej przekornie polecam polski bobotic :p ten sam chemiczny skald :-) simeticonu

5. lenkaa*

lenkaa* Fanka BB :)

felidae bobotic u nas niestety zupełnie się nie sprawdził - jakbym nic nie podawała. Pewnie, że prościej byłoby iść do apteki po polski lek, niż kombinować wśród znajomych z Niemiec i samemu jeździć do Gorlitz. Niestety z tego typu lekami - jak z kosmetykami - jednemu nie musi podpasować, to co pasuje innemu.

W każdym razie: OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE !!!!

6. sabsimplex.pl

sabsimplex.pl Początkująca w BB

Oferujemy Oryginalne niemieckie krople na kolki Sab Simplex. Odwiedź naszą stronę internetową i złóż zamówienie:

Sab Simplex :: Rewelacyjne krople na kolki :: Zam�w online

Preparat sprowadzamy osobiście, więc możemy zagwarantować jego oryginalność i legalność pochodzenia.
    Zamawiając kropelki na naszej stronie internetowej mają Państwo pewność, że preparat jest Oryginalny i posiada długi termin ważności.

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem: 519 399 885

Zapraszamy.

7. sab-simplex

sab-simplex Początkująca w BB

SAB SIMPLEX NIEMIECKIE i LEFAX krople na kolkę

gwarancja oryginalności i jakości

tel: 503 741 183 mail: biuro@sabsimplex.net.pl

www.sabsimplex.net.pl

JEDEN Z NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH ŚRODKÓW NA DOLEGLIOWŚCI BRZUSZKOWE.

Zamówienie będzie zrealizowane w ciągu 24 h

Załączniki:

Ostatnia edycja: 14 Maj 2011
  8. Elmoo

Elmoo Fanka BB :)

Witam
    Mam 2 opakowania niemieckiego Lefaxu - nam się nie przydał na szczęście - zanim dotarł kolki zniknęły. Jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na priv.

9. Bogusia1337

Bogusia1337 Początkująca w BB

Zajmuję się profesjonalną sprzedażą oryginalnych niemieckich kropel sab simplex tel. 668-089-781 odwiedz moją stronę internetową http://www.sabsimplexkolki.republika.pl/Start.html sab-simplex-niemieck-1144514148.jpg

10. reklama
  11. krupka2

krupka2 Początkująca w BB

Drodzy Rodzice mam do sprzedania czeski SAB SIMPLEX, 5 sztuk , nowe nieużywane, termin ważnośći do 2014r ( kupiłam kilka sztuk wiecej w czeskiej aptece dla córki i jak sie okazało nie wykorzystalismy wszystkiego) Cena za buteleczke 20 zł + ewentualnie koszty przesylki. Polecam, u nas w 100% sie sprawdził. kontakt: krupka2@interia.pl

12. mariusz9270

mariusz9270 Początkująca w BB

Witam, do sprzedania mam sab simplex prosto z aptekti wysylany do odbiorcy, cena 30zl/szt wysylka 24h również pobranie, tel/sms 505869891 lub mariusz9270@wp.pl

Poleć forum