reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie po iui

Nie łam się 🙂 jeszcze będzie pięknie 🙂 nie teraz to następny cykl może być tym szczęśliwym 🙂
Mną też dzisiaj targają emocje, czekam na wynik bety po 3 IUI. Też nie ukrywam że mi zależy bo jak nie wyjdzie to już In-vitro. Ale nie nastawiam się bo później zawód jest ciężki do przejścia....
U mnie nic nie będzie w kolejnym cyklu, ponieważ nie chcemy drugi raz podchodzić do IUI. Będziemy odkładać pieniądze na In vitro. Ja właśnie sie nastawiłam że się uda i rozczarowanie jest okropne :( trzymam za Ciebie mocno kciuki żeby beta byla pozytywna. ❤️
 
reklama
Juz na koniec miesiąca podchodzisz do in vitro? No to będę trzymała mocno kciuki ❤️ jak będziesz miała ochotę to dawaj znać co i jak, będę kibicowała z całego serca żeby Ci się udało ❤️
U mnie dziś malutka beta.
Więc in-vitro końcem miesiąca...
Damy rade! @Andzia94 wiem że czasem jest ciężko, ale trzeba wierzyć i wkońcu zobaczymy te II kreski na teście 🙂
 
Juz na koniec miesiąca podchodzisz do in vitro? No to będę trzymała mocno kciuki ❤️ jak będziesz miała ochotę to dawaj znać co i jak, będę kibicowała z całego serca żeby Ci się udało ❤️

Prawdopodobnie punkcję będę miała mniej więcej 25-27 sierpnia, bo owulację mam zawsze regularnie. Nie wiem jak to będzie po lekach teraz, zobaczymy. W czwartek idę do lekarza i ma nam wytyczyć już dokładne leczenie, wytłumaczyć itd. takie były ustalenia przy ostatniej IUI.
Dam znać po wizycie 🙂
My kujemy żelazo póki gorące. Nie chcemy przerywać leczenia bo to już 2 podejście i wiem że już prawdopodobnie nie dam rady do tego wrócić kolejny raz od nowa.

Ja też trzymam kciuki za Ciebie Andzia94 i za wszystkie tutaj dziewczyny ❤️✊
 
Prawdopodobnie punkcję będę miała mniej więcej 25-27 sierpnia, bo owulację mam zawsze regularnie. Nie wiem jak to będzie po lekach teraz, zobaczymy. W czwartek idę do lekarza i ma nam wytyczyć już dokładne leczenie, wytłumaczyć itd. takie były ustalenia przy ostatniej IUI.
Dam znać po wizycie 🙂
My kujemy żelazo póki gorące. Nie chcemy przerywać leczenia bo to już 2 podejście i wiem że już prawdopodobnie nie dam rady do tego wrócić kolejny raz od nowa.

Ja też trzymam kciuki za Ciebie Andzia94 i za wszystkie tutaj dziewczyny ❤️✊
Jakie badania trzeba zrobic do in vitro? Tez juz zaczynam o tym myslec
 
Z tego co wiem to wszystkie które były do IUI muszą być ważne i jeszcze jakieś 2-3 robi się dodatkowo przed punkcja jajników (potrzeba do znieczulenia) a partner nic dodatkowo.
Dokładnie będę wiedzieć w czwartek to dam wam znać 🙂
Ach, no tak, konsultacja z anestezjologiem... ale on raczej ogląda istniejące już badania.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała mutacje MTHFR i musiała przyjmować metylowany kwas foliowy? Jeżeli tak, to macie jakiś konkretny który polecacie? Mi na początku wizyt w klinice lekarz kazał kupić z firmy Solgar lub Swanson jak dobrze pamiętam. Może macie coś innego godnego polecenia? :)
 
Do góry