reklama

Samotność w ciąży w Londynie...

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez miraaa1983, 4 Styczeń 2016.

1. miraaa1983

miraaa1983 Zaciekawiona BB

Czy są tu dziewczyny,panie którym los podlozyl kłody pod nogi?w lipcu zostanę mamą....samotna mama.....szukam bratniej duszy która przechodzi/la to samo.tak bardzo brakuje mi rozmowy....Nie mam z kim pogadać....Panicznie boję się przyszłości....

2. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Nie mieszkam w Londynie ale trzymam kciuki żeby wszystko się jakoś ułożyło. Wiem, że to nie to samo ale zawsze możesz porozmawiać z ludźmi na forum. Może ciężko w to uwierzyć ale w Internecie także zawiązują się przyjaźnie. Co z rodziną, masz jakieś wsparcie z jej strony?

3. reklama
  4. miraaa1983

Mieszkam z tatą i bratem....brat niedługo wyjeżdża na stałe a Tata lubi sobie wypić więc wsparcie mam tylko telefoniczne od siostry w pl....Nie mam tu żadnych znajomych z którymi szczerze mogła bym pogadać...wyzalic się wyplakac....Nie mogę spać....Nie radzę sobie w pracy...nigdy w życiu nie pomyślałam ze może mi się coś takiego przytrafić....

5. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

:( Nie myślałaś o powrocie do Polski? Na pewno łatwiej byłoby ci nawiązać kontakty bo odpada bariera językowa i kulturowa ale z drugiej strony wiadomo, nasz kraj nie jest zbyt przychylny dla samotnych matek.
    Na Twoim miejscu spróbowałabym skontaktować się z jakąś organizacją wspierającą samotne matki. W Londynie na pewno taka jest. Druga opcja, jeśli finanse ci na to pozwalają, to szkoła rodzenia, być może spotkałabyś osoby w podobnej sytuacji.

6. miraaa1983

Narazie próbuje się pozbierać emocjonalnie....boję się wychodzić z domu kiedy nie muszę....kiedyś może otrzasne się z tego amoku i wyjdę do ludzi

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

8. Lilwriggle

Lilwriggle Zaciekawiona BB

Czesc Mira,
    Nie mieszkam w Londynie, ale blizej Peterborough. Co prawda nie jestem sama, ale tez mama. Tyle czasu spedzam w domu i tez mi brakuje z kims pogadac. Jesli masz ochote, przeslij mi prywatna wiadomosc. Kto wie gdzie nas to zaprowadzi :) pozdrawiam

9. miraaa1983

Cześć!miło ze się odezwalas!

10. reklama
  11. wmazur1988

wmazur1988 Fanka BB :)

Miraaa1983 hej nie mieszkam w Londynie ale w Coventry czasem bywam w Londynie. Nie jestem samotna matka bo mam meza i także rodzę w lipcu niestety maz ciagle w pracy rodzina w Polsce a ja sama w domu jak byś miała ochotę porozmawiać to ja bardzo chętnie

12. A31

A31 Początkująca w BB

Czesc kochana
    Niestety mam taka sama sytuacje,ale widze ze juz nie jestes tutaj altywna.Wszystkiego co sobie wymarzysz zycze z okazji nadchodzacych urodzin.Mam nadzieje,ze sie zalogujesz.Z checia sie spotkam bo mieszkam w Londynie

Poleć forum