reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks 2 dni po okresie

Jusada

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
49
Witam. 2dni po okresie odbyłam stosunek z chłopakiem przerywany . Dodam ze okres mam nieregularny raz co 26 dni a raz 32 ostatni mialam różnice 32 dni czy jest szansa na zajście w ciąże
 
reklama
Rozwiązanie
Tak mi się wydaje zobaczymy za dwa tygodnie powinnam dostać okres w czwartek mam ginekologa ale on i tak po takim czasie nic by nie zauważył pewnie
Szansa jest zawsze. Ja zaszłam w ciążę wtedy kiedy to teoretycznie nie jest możliwe w ostatni dzień miesiączki tylko to nie był stosunek przerywany:) myślę że u Ciebie jest małe prawdopodobieństwo. Dla pewności zrób test w dniu kolejnej miesiączki jeśli nie przyjdzie
 
Witam. 2dni po okresie odbyłam stosunek z chłopakiem przerywany . Dodam ze okres mam nieregularny raz co 26 dni a raz 32 ostatni mialam różnice 32 dni czy jest szansa na zajście w ciąże
Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, jeżeli nie chcesz zaskoczyć polecam antykoncepcje/prezerwatywe.
To, że masz niby okres "nieregularny", świadczy tylko o tym, że owulacja ci się przesuwa. Nie jest tak jak w kalendarzyku 14 dni od @ i owulacja.
Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.
Ryzyko jest, że być może zaskoczysz, ale to z czasem się przekonasz albo i nie.
 
Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, jeżeli nie chcesz zaskoczyć polecam antykoncepcje/prezerwatywe.
To, że masz niby okres "nieregularny", świadczy tylko o tym, że owulacja ci się przesuwa. Nie jest tak jak w kalendarzyku 14 dni od @ i owulacja.
Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.
Ryzyko jest, że być może zaskoczysz, ale to z czasem się przekonasz albo i nie.
 
Praktycznie zerowe, jesli krwawienie było prawdziwa miesiaczka. Nawet jesli by zaszło do zapłodnienia komórka nie ma szans sie zagnieździć bo endometrium jest za cienkie. Ale jest zasada, ze od najkrótszego cyklu odejmuje sie 21 dni i tyle dni jest bezpieczne. U ciebie 26 - 21 czyli pierwsze 5 dni cyklu sa bezpieczne. Oczywiście musisz mieć pewność ze to prawdziwe miesiaczki a nie krwawienie srodcykliczne ktore uważa sie za płodne.
[emoji1
Szansa jest zawsze. Ja zaszłam w ciążę wtedy kiedy to teoretycznie nie jest możliwe w ostatni dzień miesiączki tylko to nie był stosunek przerywany:) myślę że u Ciebie jest małe prawdopodobieństwo. Dla pewności zrób test w dniu kolejnej miesiączki jeśli nie przyjdzie
U ciebie to na 100% nie była miesiaczka tylko krwawienie srodcykliczne, ktore traktuje sie jako płodne. Jaka ci wyszla z usg data poczęcia?
 
reklama
reklama
Do góry