reklama

Seks po porodzie i nacięciu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Chocolate1998, 9 Marzec 2016.

Tagi:
 1. Chocolate1998

  Chocolate1998 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem 3 tygodnie po porodzie ( naturalny, ale z nacięciem krocza ) , mam straszną ochotę na seks , ale wciąż boli mnie pochwa, nie rana tylko pochwa, widzę moją cewkę moczową i to mnie trochę niepokoi , byłam u ginekologa z powodu wcześniej wypadających sporej wielkości skrzepów , ale powiedział , że wszystko ok.I kazał przyjść za 3 tygodnie. Zastanawiam się kiedy będę mogła uprawiać seks? I jak to będzie wyglądać? Czy to będzie bolało ? I czy moja pochwa będzie tak samo ciasna jak wcześniej ?
   
 2. Aria1010

  Aria1010 Moderatorka Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  7
  Seks można po połogu to jest 6 tyg. Wtedy idziesz na kontrolę do gin i jak jest ok to możecie działać :)
  My troszkę wcześniej zaczęliśmy po 1 ciąży jakoś po 5 tyg. Co do ciasnosci to.pewnie zależy u mnie było jak przedtem ...
   
 3. reklama
 4. aniaslu

  aniaslu Administrator Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  61
  Myślę, że na seks połączony z penetracją poczekaj do wizyty kontrolnej u ginekologa skoro nadal nie czujesz się dobrze, zresztą dla bezpieczeństwa kobiet ustalono, że połóg ma trwać 6 tygodni. Jeśli chodzi o komfort lub dyskomfort w uprawianiu seksu to sprawa bardzo indywidualna, część dziewczyn mówi, ze nie widzi zmiany, część odwleka moment pójścia na całość. Są pozycje seksualne po porodzie, które uważa się za bezpieczniejsze - zwłaszcza takie, gdzie kobieta może kontrolować partnera. Jeśli masz ochotę na seks może zacznijcie od wzajemnych pieszczot, orgazm łechtaczkowy będzie dla ciebie bezpieczny:)
   
 5. poziomki

  poziomki mama 00 08 11 13 15

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Gdybys nie była nacinana wtedy możesz uprawiać sex wtedy jeżeli jesteś na to gotowa ale w Twoim przypadku konieczne jest zakończenie połogu i kontrola ginekologiczna. Bol z pewnością jest spowodowany tym ze wszystko sie jeszcze goi i wraca do normy. Ja jestem po paru porodach i sex jest nadal bardzo udany ;)
   

Poleć forum