reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sesja FOTO noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO

Teeq

Zwariowana Mama
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
TYLKO TERAZ W RAMACH PROJEKTU “PIEKNO NARODZIN / NARODZINY ŻYCIA”PAKIET - TWOJA SESJA CIĄŻOWA, NOWORODKOWA LUB REPORTAŻ PORODU ZA DARMO!

Witam,
Jeśli Twoje dziecko lub dziecko Twoich przyjaciół przyjdzie na świat w niedługim czasie , zapraszam na zupełnie darmową sesje noworodkową lub reportaż z porodu.

Poszukuję zatem swiezo upieczonych rodziców, którzy marzą o tym by tak piękne chwile jak pierwsze dni życia lub chwile przyjścia malenstwa na świat - uwiecznić - w niesamowity sposób. Najlepszy wiek na sesje noworodkową to od 7 dnia życia aż do 3 tygodnia. Dlaczego tak wcześnie? Maluszek wtedy dużo śpi głebokim i spokojnym snem, co więcej on sam układa się w pozycjach w jakich był w łonie matki. Cała sesja jest bezpieczna a rodzice sa cały czas z maleństwem. Dlaczego zatem sesja za darmo? ze względu na chęć rozbudowania mojego portfolio w zakresie fotografii noworodkowej. Do tej pory pracowałam jako fotograf w dużej Paryskiej firmie i pod jej skrzydłami a takze i szyldem sie rozwijałam.
Działam na terenie woj. Śląskiego, Opolskiego oraz Małopolski. Zapraszam
Maleństwo nie może być starsze w dniu sesji niż 21 dni. Zainteresowanych rodziców proszę o wiadomość: fotocudnarodzin@gmail.com

I ciut o mnie... Mam na imię Ania,
Prywatnie jestem mama dwóch cudownych chłopców,
Z wykształcenia Pedagog
Zawodowo Fotograf od 9 lat.
ZAPRASZAM

OGŁOSZENIE ZA ZGODA Admina ANIASLU

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
P sesja brzuszkowa, noworodkowa w Warszawie... bezpłatnie Ciąża, poród, połóg 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Noworodek 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Śląsk 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Mamusie bliźniat, trojaczków i... 0
T Sesja FOTO noworodkowa, zupełnieciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w sieprniu 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w czerwcu 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w maju 2015 0
T Sesja FOTO noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w kwietniu 2015 0
T FOTO sesja noworodkowa – ZA DARMO Mamusie bliźniat, trojaczków i... 3
stajniahanna Hannowe ujęcia! Sesja zdjęciowa w stajni Ogłoszenia - Dolny Śląsk 5
E Poszukiwani chętni do darmowej sesji zdjęciowej Białystok 4
M Henna na ciążowych brzuszkach Ogłoszenia - Trójmiasto 0
bobasy2016 Sesja noworodkowa w Waszym domu Wrocław i okolice Dzieci urodzone w styczniu 2017 0
kasiulec sesja dziecięca i noworodkowa Ogłoszenia - Warszawa 0
bobasy2016 Sesja noworodkowa w Waszym domu ,Wrocław i okolice Dzieci urodzone w grudniu 2016 0
bobasy2016 Sesja noworodkowa w Waszym domu Wrocław i okolice Wrocław 0
F sesja noworodkowa - Warszawa Dzieci urodzone we wrześniu 2016 1
A SESJA CIĄŻOWA - POZNAŃ Dzieci urodzone we wrześniu 2016 0
panifotografka SESJA ZDJĘCIOWA DLA CHUSTONOSZĄCYCH MAM Ogłoszenia - Wrocław 0
lovandi.com Sesja noworodkowa Wrocław Dzieci urdzone w czerwcu 2016 0
P Bezpłatna sesja fotograficzna w Krakowie Kraków 0
lovandi.com Sesja noworodkowa Wrocław Plotki wózkowo - koleżeńskie 0
lovandi.com Sesja noworodkowa Wrocław Noworodek 0
lovandi.com Sesja noworodkowa Wrocław Wrocław 0
S Jak przygotować się do sesji ciążowej? Ciąża, poród, połóg 2
P Bezpłatna sesja ciązowa w barwach jesieni- w Krakowie 04 listopada-Zapraszam Ogłoszenia - Kraków 0
T Sesja FOTOgraficzna noworodkowa, ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w sieprniu 2015 0
T Sesja FOTOgraficzna noworodkowa, ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone we wrześniu 2015 0
babyduck Trójmiasto - darmowa sesja noworodkowa Dzieci urodzone w sieprniu 2015 0
babyduck Bezpłatna sesja noworodkowa Trójmiasto 0
M Darmowa sesja brzuszkowa Ogłoszenia- Białystok 1
T Sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w lutym 2015 1
P fotografia rodzinna SESJA W PREZENCIE NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA Ogłoszenia - Kraków 0
T Fotograficzna sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w styczniu 2015 3
T Fotograficzna sesja noworodkowa ciążowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w lutym 2015 0
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w grudniu 2014 1
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone w październiku 2014 0
T Fotograficzna sesja noworodkowa lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO Dzieci urodzone we wrześniu 2014 0
L Fotografia dzieci. Sesja jesienna w plenerze. Gdańsk Gdynia Trójmiasto Ogłoszenia - Trójmiasto 0
S Sesja fotograficzna: ciążowa i noworodkowa w Krakowie Ogłoszenia - Kraków 0
S sesja ciążowa Potrzebuję porady 1
SuperAguri Darmowa sesja noworodkowa, 14-15.06.2014, Kaków Dzieci urodzone w czerwcu 2014 0
SuperAguri Darmowa sesja noworodkowa... 14/15.06.2014 r., Kraków Kraków 1
izka80 Darmowa sesja studyjna/5-7 letnia dziewczynka Kraków 0
F Sesja fotograficzna noworodkowa - Toruń Dzieci urodzone w marcu 2014 0
N KONKURS-d wygrania sesja fotograficzna Wrocław 0
A Sesja noworodkowa,niemowlęca, ciążowa Wrocław i okolice Wrocław 3
margerrita sesja ciążowa na terenie Trójmiasta - konkurs Trójmiasto 0
margerrita Sesja fotograficzna, sesja noworodkowa, sesja dziecięca Trojmiasto i okolice Ogłoszenia - Trójmiasto 1
A Sesja zdjeciowa noworodka w zamian za zdjecia do portfolio Łódź 1