reklama

Sesje ciążowe

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez ktociekocie, 9 Wrzesień 2009.

1. ktociekocie

ktociekocie Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 30 Listopad 2011
  2. krewetka

krewetka mama

jaka jest cena takiej sesji?

3. reklama
  4. marcin.p

marcin.p Początkująca w BB

Zdjęcia ciążowe naprawdę dobrze zrobione. Wiele dziewczyn decyduje się dziś na sesje ciążowe, jest to wspaniała pamiątka zarówno dla rodziców jaki i dla dzieci.

5. beawoj

beawoj Początkująca w BB

Wszystkie przyszłe Mamy gorąco zachęcam do sprawienia sobie cudnej pamiątki, jaką są zdjęcia z okresu ciąży[​IMG] Zdjęcia z sesji możecie zobaczyć na mojej stronie www.viafoto.pl Serdecznie zapraszam[​IMG] Szczegóły oferty na stronie:)

6. Newborn Art Project

Newborn Art Project Początkująca w BB

7. ktociekocie

1a.jpg

Dla wszystkich, którzy polubią mój profil na FB 30% zniżka na sesje ciążowe, rodzinne i dziecięce. Zapraszam

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2012
  8. ktociekocie

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE. DO WYGRANIA SESJA ZDJĘCIOWA. WYSTARCZY DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: KONKURS I POLUBIĆ KTOCIEKOCIE

9. patikot

patikot Zaciekawiona BB

Witamy serdecznie!

Jesteśmy duetem fotograficznym, który jest w trakcie kompletowania portfolio, dlatego bardzo chętnie - po okazyjnej cenie, wykonamy sesje ciążowe dla przyszłych mam, sesje dla dziecka, noworodka - newborn oraz sesje dla całej rodziny!
    sesja BRZUSZKOWA,
    sesja DZIECIĘCA
    sesja RODZINNA

20 zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej zapisanych w formacie JPG
    2 zdjęcia wydrukowane w formacie A4

120 zł

osoby zainteresowane proszę o kontakt

sesja@simplyawesome.pl

_s0.zmniejszacz.pl_IMG_7370m_zmniejszacz-pl_213262.jpg _s0.zmniejszacz.pl_IMG_7476l_zmniejszacz-pl_793446.jpg IMG_5036 copy.jpg IMG_0199_01 copym_zmniejszacz-pl_161812.jpg IMG_6179k copy.jpg 000012-1.jpg IMG_7491 copy_zmniejszacz-pl_719583.jpg

Ostatnia edycja: 1 Sierpień 2012
  10. reklama
  11. zyrafka6

zyrafka6 Fanka BB :)

Podbijam temat, bo może któraś z oczekujących par będzie zainteresowana uwiecznieniem swego szczęścia jeszcze w brzuszku mamy. My zdecydowalismy sie na tego fotografa - Fotoblog flog.pl - Twój blog fotograficzny - i mamy piekna pamiątkę. Polecam wszystkim przyszłym mamom! :)

12. ilia

ilia Zaciekawiona BB

Również zdecydowałam się na taką sesję :) Na początku planowałam w ubraniu, ale potem zdecydowałam się na zdjęcie topless z boku ( na pewno wiecie o co chodzi ponieważ wiele gwiazd robiło sobie takie właśnie fotografie).
    W Krakowie sesję robił mi ten fotograf:
    bartcaban.pl . Wcześniej robił mi zdjecia na sesji ślubnej. Fotografi piękne, dosmakowane oraz bardzo eleganckie.

Ostatnia edycja: 31 Październik 2016

Poleć forum