reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SESJE ZDJECIOWE !!!! Najtaniej!

sesje zdjeciowe

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2012
Postów
17
Oferuję pełną obsługę fotograficzną - sesje indywidualne (kobiet w ciąży, dzieci, rodzinne, komunia chrzciny)

Standardowa sesja zdjęciowa trwa ok. 1 – 2 godziny. Wszystko zależy od rodzaju zdjęć oraz współpracy modela. Wykonuję sesje w studio z użyciem przeróżnych dodatków, które dodadzą uroku Waszym zdjęciom. Na pewno będziecie zadowoleni.

Uzgodniona cena za sesję zawiera: wykonanie sesji zdjęciowej, obróbkę cyfrową zdjęć, oraz pliki do druku. Płyta DVD wraz z plikami zdjęć jest gotowa po dwóch tygodniach od wykonania sesji. Promocyjna cena na miesiąc marzec i kwiecień jedyne 30 euro. Zapraszam serdecznie. Mieszkam w Nenagh co Tipperary.

oj tak fotografia to coś co kocham w końcu spełniłam marzenie i zrobiłam sobie studio w domu wiec mogę działać :)

Witam zapraszam na sesje zdjeciowa dla dzieci z okazji dnia dziecka promocyjna cena. Posiadam duzo rekwizytow i pomysłow wszytskich zainteresowanych prosze o kontakt na priv gdzie szczegolowe informacje.

Witam szukam przyszłej mamusi w błogosławionym stanie która mieszkam w mojej okolicy ja mieszkam w Nenagh w co.Tipperary. Posiadam profesjonalne studio fotograficzne u siebie w domu. Zajmuje się robieniem zdjęć dzieciecych, rodzinnych portret ów. Nie próbowałam jeszcze sesji ciążowej a co jest moim marzeniem. Dlatego za symboliczne 20 euro zrobię sesje pierwszej chętnej osobie. Pozdrawiam Kasia

zapraszam na Świateczna sesje zdjeciowa 20 zdjec za 10 euro. Duzo światecznych rekwizytow polecam. Wiecej informacji na priv
 

Załączniki

  • Obraz 391_hfa.jpg
    Obraz 391_hfa.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 90
  • Obraz 422_hf_hf.jpg
    Obraz 422_hf_hf.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 70
  • Obraz 582_hf.jpg
    Obraz 582_hf.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 76
  • Obraz 678_hf.jpg
    Obraz 678_hf.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 71
  • Obraz 787_hf.jpg
    Obraz 787_hf.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 89
  • Obraz 829_hf.jpg
    Obraz 829_hf.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 71
  • Obraz 1442_hf.jpg
    Obraz 1442_hf.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 69
  • Obraz 1928_hf.jpg
    Obraz 1928_hf.jpg
    7,4 KB · Wyświetleń: 73
  • Obraz 1973_hf.jpg
    Obraz 1973_hf.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 77
  • Obraz 863_hf.jpg
    Obraz 863_hf.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry