reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siara w 30 tc

Grabarzenka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2020
Postów
536
Miasto
Poznań
Hej Dziewczyny!
To moja druga ciąża. W pierwszej miałam delikatne wycieki mleka ale raczej były to kropelki. Teraz jestem w drugiej ciąży, 29+3 dziś i od wczoraj siara leci dość mocno, tak, że jak odchylę stanik to na sutkach zbierają się krople przezroczystego płynu. Wiem że wycieki są normalne ale takie widoczne ilości tez?
Mam normalnie nabrzmiałe piersi i czuję takie "pełne" jak podczas karmienia, gdy dziecko długo nie piło 😅 kontrol lekarza we wtorek ale postanowiłam dopytać jeszcze tutaj, czy ktoś tak miał.

Położna mi pisała, że wycieki niby normalna rzecz, ale ja się zastanawiam nad tą ilością i nabrzmieniem piersi. Dajcie znać :)

Pozdrawiam
 
reklama
Miałam podobnie tylko mnie sutki bolały tak koszmarnie, że musiałam mieć muszle w staniku bo niczego nie mogły dotykać. Dramat. Trwało to kilka tygodni i przeszło.
 
Do góry