reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja też bardzo się ucieszyłam, że maleństwo jest zdrowe. I Kubuś też chciał tylko brata ("bo dziewcyny som gupie"). Ale zawsze jest nie spełnione marzenie..... to jedno największe...

No nic, będę musiała sobie córkę sama zrobić....:laugh2:
Bo na męża nie mam co liczyć.....:laugh2:
Powiedział, że nie umie i koniec.....:laugh2:
 
Ja też bardzo się ucieszyłam, że maleństwo jest zdrowe. I Kubuś też chciał tylko brata ("bo dziewcyny som gupie"). Ale zawsze jest nie spełnione marzenie..... to jedno największe...

No nic, będę musiała sobie córkę sama zrobić....:laugh2:
Bo na męża nie mam co liczyć.....:laugh2:
Powiedział, że nie umie i koniec.....:laugh2:
bo to jest sztuka zrobic dziure w dziurze
 
Agusia mnie niby tez Maciek sie podoba ale mam sasiada co kozy do Macka zaprowadzal i tak mi sie glupio z capem kojarzy;-)Nie gniewaj sie:sorry:
 
hej dziewczynki ;-)
Mam nadzieje, ze u Was wszystkto w najlepszym porzadku :tak:

ja tylko na chwilke wpadlam, zeby sie przywitac
i dalej wracam do mojej "ulubionej" ostatnimi czasy :confused2: pozycji horyzontalnej eh... :-(
mam nadzieje, ze ta moja szyjka to doceni, a i macica przestanie sie stawiac grr.. :confused2:

doczytalam tylko, ze kolejne córeczki sie pojawiły :)
gratuluje ogromnie!

no to uciekam, i buziaki zostawiam :happy:
 
hej dziewczynki ;-)
Mam nadzieje, ze u Was wszystkto w najlepszym porzadku :tak:

ja tylko na chwilke wpadlam, zeby sie przywitac
i dalej wracam do mojej "ulubionej" ostatnimi czasy :confused2: pozycji horyzontalnej eh... :-(
mam nadzieje, ze ta moja szyjka to doceni, a i macica przestanie sie stawiac grr.. :confused2:

doczytalam tylko, ze kolejne córeczki sie pojawiły :)
gratuluje ogromnie!

no to uciekam, i buziaki zostawiam :happy:
trzymaj sie tam i oby na następnej wizycie okazalo sie,ze jest juz wszystko w porządku
 
reklama
Cóż za cisza:szok:
Ja już po obiadku!Piwonia kotleciki z jajeczek bardzo smakowały mi i mojemu:tak:
Pranie mąż nastawił-jedno już powiesił,i pojechał szybko w pole-bo musi zdążyć przed końcem następnego prania:-D ale miał minę jak mu powiedziałam że pranie ma zrobić:laugh2: zdziwił się ale nie stawiał oporu:-)
 
Do góry