reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Wczoraj pojechałam do szpitala bo miałam takie dziwne plamienie,a lekarka mi ostatnio powiedziała że jak coś się będzie działo to odrazu szpital.No więc natknełam się na ordynatora(stary facet i wogóle nikt go nie lubi!!!)Ja mu mówie co się dzieje i wogóle wszystko mu powiedziałam a on do mnie: " po co Pani przyszła??":eek: Wogóle mnie nie słuchał zbadał od niechcenia i powiedział że on tam nic nie widzi i że tylko mi się wydaje że wydzielina ma inny kolor:baffled: Normalnie myślałam że mnie trafi jak z tamtąd wyszłam,praktycznie nic się nie dowiedziałam.Zadzwoniłam do swojej lekarki i jej wszystko powiedziałam to stwierdziła że jak się będe dziś dobrze czuć i nie będzie żadnych zmian to mam czekać do wizyty czyli do 6 a to już nie długo.
Dziś jest wszystko ok.
Więcej nie mam zamiaru iść tam do naszego szpitala i patrzeć na tego ordynatora:baffled: dopiero w sierpniu chcem go zobaczyć.
Ale co Wam powiem że mi się wydaje że on wczoraj był podpity bo tak nie miło wyglądał i pachniał:eek::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Kasiu ogólnie czuje się bardzo dobrze nic mnie nie boli,no oprócz lewego boku bo chyba odleżyny mi się robią:baffled: mam takie wrażliwe miejsce całe czerwone suche i piecze staram się już nie leżeć na nim ale inaczej mi nie wygodnie!
 
Malinka no przykre naprawde bo zamiast chronic malenstwo w brzuchu olewaja sobie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Aga ma racje polska rzeczywistosc:no::no:
 
często się tak spotyka że w naszych szpitalach traktują nas jak zło konieczne!

byłam z dzieciakami 2h na spacerze i wróciłam wykonczona, nogi i głowa mnie boli do teraz bez apapu się nie obyło!:no:
ZARAZ OBIAD PODAJE:-) kopytka ze skwarkami z boczku i kaputka kiszona gotowana:tak::tak::tak:
 
A wiecie jak mnie jeszcze nastraszył bo nie mógł wyczuć tym urządzeniem tętna dziecka a potem jak już znalazł to powiedział że słabe i pewnie dziecko jest owinięte pępowiną!!Serce mi waliło i się przestraszyłam.Jak robił mi USG to się go pytam co z tą pępowiną to on mówi że pewnie jest owinięte ale nic nie widzi,a dopiero na koniec powiedział że pępowina ok i jest obok dziecka.I jeszcze się mnie pytał czy to napewno synek bo on ma troche niewyraźne USG:eek:
 
reklama
Do góry