reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

sierpniaczki na dużym ekranie ;D

reklama

marta15

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Gaga, udało Cię się:) Super filmik ;D ;D ;D ;D ;D

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Gaga to macie sposób na Majkę ;D ;D ;D

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
pierwszy film poszedł przez stronkę www.wyslijto.pl a drugi www.youtube.com
ta druga stronka strasznie niszczy jakość co widać, bo zmniejsza do flasha, no ale nie jest najgorzej, to teraz czekam na waze filmiki, my mamy juz około 80 ::) takich krótkich, aha do tej pierwszej stronki ja zmniejszałam film za pomocą programu Virtual Dub

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
marta po 30 min sie sciagneło ale super :) warto czekac

domicela

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
He he gaga obejrzałam twój film i sobie przypomniałam ,ze mama moje rodzeństwo też tak usypiała . Tylko ,że huśtawka była inna wieszana w drzwiach i wyglądała jak takie siedzonko na rower. Ta twoja zajmuje miejsce - niestety.
A Julkę dzisiaj huśtaliśmy też na placu zabaw , ale była zadowolona tylko chciała próbować jak smakuje farba na łańcuchu :p

reklama
Ż

żużaczek

Gość
buuu.. a my mamy długie filmy - bo na kamarze cyfr. ale nie mamy kur...wskiego kableka zeby kamere podłaczyc do kompa - nie do kupienia w Polsce :mad: :mad:. Może cos na aparat nagram????

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry