reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniaczki na dużym ekranie ;D

reklama
pierwszy film poszedł przez stronkę www.wyslijto.pl a drugi www.youtube.com
ta druga stronka strasznie niszczy jakość co widać, bo zmniejsza do flasha, no ale nie jest najgorzej, to teraz czekam na waze filmiki, my mamy juz około 80 ::) takich krótkich, aha do tej pierwszej stronki ja zmniejszałam film za pomocą programu Virtual Dub
 
He he gaga obejrzałam twój film i sobie przypomniałam ,ze mama moje rodzeństwo też tak usypiała . Tylko ,że huśtawka była inna wieszana w drzwiach i wyglądała jak takie siedzonko na rower. Ta twoja zajmuje miejsce - niestety.
A Julkę dzisiaj huśtaliśmy też na placu zabaw , ale była zadowolona tylko chciała próbować jak smakuje farba na łańcuchu :p
 
reklama
buuu.. a my mamy długie filmy - bo na kamarze cyfr. ale nie mamy kur...wskiego kableka zeby kamere podłaczyc do kompa - nie do kupienia w Polsce :mad: :mad:. Może cos na aparat nagram????
 
Do góry