reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucakew czekamy na wiesci :-)

Gumi89 - chodzi pewnie o test Pappa. Ja nie robilam w 1wszej ciazy a teraz chyba zrobie... Po 35 roku zycia jest oplacane przez nfz. Przed trzeba samemu oplacic.
 
reklama
ja słyszałam, że ten test nie daje pewności. Moja gin odradziła... powiedziała mi, że jest taki test, który stuprocentowo określa płeć i określa stan zdrowia juniora, ale kosztuje 2500 zł. Jest to test z krwi matki. Nie pamiętam nazwy.
 
Blerka to ja wole poczeka z ta plcia niz tylw kasy placic. Wolalabym wydac pieniaKi na dziecko ;)
Na pewno bedzie chłopiec albo dziewczynka ;) hehehe
 
AKUKU - tu bardziej chodzi o to, że ten test ze stuprocentową pewnością wyklucza lub potwierdza choroby Dziecka.

a co myślicie o tym teście PAPP-A?
 
Grono się powiększa. Super. Gratulacje wizyt i dobrych wieści.

Starająca - a nie mieli oni na myśli full (complete) blood count czyli pełne badanie krwi??

Gumi89 - tu w uk nie ma mowy o czymś takim tylko podczas pierwszego scanu pytają czy chce się zbadać miminka na syndrom down, ja osobiscie bym nie robiła takich badań bo co to zmieni? Nawet przy możliwości usuniecia (tu można do 27tygodnia) bym w życiu tego nie zrobiła.

lucalew - i jak wizyta?

Iwon - cześć witaj na Sierpniówkach.
evee01 - jeśli chodzi o dolegliwości to u mnie nie najgorzej choć nie tak dobrze jak w poprzedniej ciąży (trochę nudności, większe zmęczenie, senność, mega humory i straszna ochota na słodkie). ja nie mogę pozwolić siebie na lenistwo. pracuje na nocki na pełen etat do tego mam już synka 2 i pól roku i wymieniamy się z mężem przy opiece bo rodziny nie mam obok siebie tylko przedszkole 2 razy w tyg. Nie narzekam.


Ja byłam w GP. Wynik testu potwierdzony, czyli jestem w ciąży na bank :p Świstek papieru wypełniony teraz tylko 2-3 tyg czekać aż położna się skontaktuje...

Idę kończyć gotować obiad, później do spania bo dziś do pracy na noc :)
 
To babeczki która chce żebym ja dopisała do tabelki to najlepiej mi na priva wysłać wiadomość z danymi bo wg mnie bez sensu tu zaśmiecać. A akurat odpaliłam po świętach kompa i mam czas więc śmiało :-D
 
reklama
Do góry