reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
yohoosek - co u Ciebie??

A to moje łóżko!!!! I część kolekcji płyt winylowych.

IMG_0720.jpg
IMG_0723.jpg

Mam nadzieje, że Wam nie przeszkadza że się tak chwale...
 

Załączniki

  • IMG_0720.jpg
    IMG_0720.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 104
  • IMG_0723.jpg
    IMG_0723.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 102
Borysiątko gratuluję maleństwa i podziwiam za entuzjazm i energię :-* dawaj na bieżąco znać co u Was :-)
Yoohoosek pisz co u Was :-), niedawno przeglądam listę naszych sierpniówek i zastanawiałam się co z wami, bo trochę dziewczyn przestało się odzywać z dnia na dzień..
Sandra ślicznotka z tej waszej Lenki, ale co tu się dziwić jak mama jak modeleczka :-) trzymam za was kciuki i wierzę że niedługo obie nabierze sił :-*

I znowu nie pamiętam co kto pisał...
Rodzące co tam u was? Jak się czujecie? Anney, Love, Akuku, Lidia, kogoś pominęłam??
Bunia super że jesteś zadowolona ze szpitala :-D oby poród był tak samo przyjemny jak wrażenie z porodówki :-)
Anney współczuję tego świństwa które nie chce odpuścić :-( no ale jedynym rozwiązaniem jest chyba szybki poród więc bierz swojego w obroty :-D
Lidia cieszę się że doszliście do porozumienia i teraz wspólnie i w zgodzie będziecie czekać na przyjście maleństwa :-)
Lilija kurcze nawet nie słyszałam o takim cholestwie więc nie pomogę... A co do spaceru to zapewne wszyscy z zazdrością patrzyli na przyszłą mamusię :-D
Co do palenia to ja rzuciłam jak postanowiliśmy zacząć starania przed pierwszą ciążą, później poroniłam ale silna wola zwyciężyła i nie palę do dziś, mój też rozstał się z nałogiem na początku roku i oboje rzuciliśmy bez wspomagaczy więc wystarczy chcieć, ale obracamy się w towarzystwie palaczy (90% znajomych i rodziny) i tylko ja w ciąży nie palę...

Pupui sama przyjemność oglądać takie piękne mieszkanie :-D czekamy na kolejne pomieszczenia :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
To jeszcze nie wszystkie płyty.. To A hobby. W sumie ma ich około 1000 szt.

Miło czytać że się podoba. Ja sama jestem zachwycona. Całe życie marzyłam o czymś własnym. Szukanie ofert i promocji popłaca. staram sie jak najmniejszym kosztem zrobić jak najwiecej. Ciesze się, że już jest wreszcie jaki efekt.

Mam nadzieje, że do narodzin Olusia się uporam z wiekszością tych podstawowych rzeczy. I zapraszam na parapetówe!!!

Kasietta chwal sie chwal, z checia poogladam!!! A szafa, wazna rzecz! U mnie bedzie problem eby pozadek w niej utrzymać
 
Ostatnia edycja:
HEMOROJDOWA PORADA :-)
Anney gel znieczulajjący to instillagel, proponuje również anusol ale nie crem tylko hc ointment możesz używać przez tydzień do 10 razy na dobę hemorojda jak przebijesz narośnie i się wypełni po dobie do 2 będzie większy nie polecam jak pęknie sam nie stosuj niczego tylko chłodna woda sugeruje zrezygnować z papieru toaletowego i stosować tylko wilgotne chusteczki warto wspomagać też wypróżnienia tu polecam laxido - to taka orenżada ale mi nie smakuje za to działa oraz syropki np lactulose 15ml 2 x na done
 
reklama
Do góry